Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

10264.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kopár fa. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10265.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó nő. Olaj, farost, 25×20 cm
10266.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel:Téli részlet. Olaj, farost, 25×20 cm
10267.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy táskával. Olaj, farost, 25×20 cm
10268.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel: Nagy József könyve. Tus, papír, 16×12 cm
10269.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10270.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. kréta-ceruza, papír, üvegezett keretben, 36×29 cm
10271.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Balatonfüred. Akvarell, papír, 30×41 cm
10272.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon,  foltos, keretben,  63×32 cm
10273.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Együttes. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 75×53 cm
10274.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10275.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft