Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje!, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, 43×61 cm
10252.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20

Wild Károly (?-?): Tájjellegű Balaton, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, 61×43 cm
10253.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Wittman Rezső (Gatto Nero)  (1889-1972) : Férfi portré, karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×22 cm
10254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zalán jelzéssel (1950): Sétáló férfi, nyomat, 10x16 cm
10255.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zuppán jelzéssel: Csónak és utasai. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 7×12 cm
10256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kiskutya nagy munkában. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
10257.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, 22×13 cm
10258.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm
10259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm
10260.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Romos házak. Litográfia, papír, 26×18 cm
10261.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Madarak. Ofszet, papír, sérült, 26×36 cm
10262.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm
10263.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft