Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

Vlagyimir Jevgrafovics Tatlin(1885 -1953): III. Internacionálé Emlékmű rajza, 1919-20. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
10228.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tavaszy Noémi (1927-): Kazimierz (Krakkó). Linó, papír, jelzett, 28×38 cm
10229.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Telepy jelzéssel: Sziklára épült erőd. Olaj, vászon, 42×53 cm
10230.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
27

Tóth Gábor (1967-): Madrid. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10231.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10232.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Triert jelzéssel: Forma. Rézkarc, papír, 9×15 cm
10233.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Birnbaum, Uriel (1894-1956): Cím nélkül Litográfia / Lithography 40x30 cm
10234.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Uxta Antal(1948-): Virágzás. Olaj,  farost, fa keretben, jelzett, 34x41 cm
10235.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vadkerty jelzéssel: Vízhordó lány, olaj, farost, fa keretben, 46×58 cm
10236.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Vajda Károly (?-?): Gyászolók. Szén, papír, foltos, 29×20 cm
10237.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Váczi András(1967-): Pelgrim. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18,5x18,5 cm
10238.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

10239.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft