Festmények és grafikák

Tételek száma: 309

Lehoczky József (1957-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 36×23 cm
10132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10133.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

El Liszickij (1890 - 1941): Két négyzet története. 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 84x60 cm
10134.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lossonczy Tamás (1904-2009): Portré emléklapon, ofszet, papír, jelzett, 30×21 cm
10135.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kazimir Szeverinovics Malevics (1878-1935): Szuprematista kompozició, 1914 Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
10136.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10137.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Martin jelzéssel: Kőhíd. Olaj, fa, jelzett, díszes aranyozott keretben, 26x10 cm
10138.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

W. Martini jelzéssel: Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm
10139.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Márffy jelzéssel: Lovak. Olaj, karton, keretben,  35×50 cm
10140.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Márton Ferenc (1884-1940):1935 A Margit hidat átépítik. Ceruza, papír, Jelzett.34x21 cm
10141.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Márton Ferenc (1884-1940): Lukács János törzsőrmester 17. honvéd gyalog ezred portréja 1918 Ceruza, papír, Jelzett.28x36 cm
10142.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
9

10143.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft