Festmények és grafikák Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1322076
10060
271
22000
Fáy Dezső (1888-1954): Andris 12 éves korában. Olaj, karton, jelzett, keretben, 43×33 cm 1352173
10061
271
Fehér Ilona (1913-1983): Fa a tópartján. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm 1290626
10062
271
Fényes Adolf (1867-1945): Tanulmányfejek. Színes linómetszet papír, foltos, megjelent a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22,5x18cm 1310895
10063
271
Fisch jelzéssel: Liget. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×38 cm 1339235
10064
271
Franke jelzéssel: Cim nélkül. Színes linó, papír, 21×19 cm 1372865
10065
271
Frantz jelzéssel: Erdei tó. Olaj, farost, 40×50 cm 1377858
10066
271
Fritzi Löw (1892-1975): Bál után, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, 7,5×6 cm 1373483
10067
271
Forró Antal (1924-1982): Erdőszélén. Olaj, farost, jelzett, 42×59 cm 1375512
10068
271
Naum Gabo (1890 -1977): Rádiótorony 1919-1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm 1377033
10069
271
Gadányi jelzéssel: Busulok. Olaj, farost, 36×39 cm 1376992
10070
271
Gadányi jelzéssel: Barátnők a tengerparton. Olaj, farost, 36×42 cm 1370183
10071
271
34000
Gárdonyi jelzéssel: Virág és gyümölcs csedélet. Olaj, vászon, keretben, 80×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft