Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 201

Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium. (facsimile)/Kísérőtanulmány az Országos Széchényi Könyvtár COD.LAT.396.jelzetű kódexének hasonmás kiadásához. Aranyozott, kiadói bársony kötésben illusztrált mappában.
13747.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival Gyoma, 1917. Szerzo. 1 t. (K.I. arcképe), 167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. Ex librissel
13748.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kosztolányi Dezső: Tinta. Gyoma, 1916. Kner. 215 p. Rajzos kiadói papírborítóban. (borítón egy folttal)
13749.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.
13750.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13751.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
13752.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Thomas Hardy: A Weydoni asszonyvásár. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
13753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13755.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13756.

Kikiáltási ár:
800 Ft

4 db különféle könyv: G.M. Malenkov: A Központi Bizottság beszámolója az SzK(b)P XIX. kongresszusának. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.; A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Dr. Buga László: Orvosi almárium. Apró írások az egészségről. Kiadja az Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítás Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Első rész a polg. fiúisk. III. osztálya számára. Bp., (1936), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13757.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13758.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft