Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1131080
13735
241
Körmendi Ferenc: A boldog emberöltő. Könyvnapi dedikációval. Bp., 1934. Athenaeum. 1131090
13736
241
Steinbeck John: A mohos szikla Ford. Benedek Marcell. Márai Sándor előszavával. Budapest, (1941.) Singer és Wolfner. 323 p. Papírkötésben 1124269
13737
241
Schätzing, Frank: Híradás egy ismeretlen univerzumból. Időutazás az óceánok mélyén. Bp., 2006, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopott állapotban. 1127853
13738
241
Póra Ferenc: Magyar szinonima kéziszótár A-Z-ig. Bp., é. n., Merényi Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1127855
13739
241
Magyar-svéd szótár. Ungersk-svensk ordbok. Szerk.: Kiefer Ferenc. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1076381
13740
241
Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 860355
13741
241
Bárdos Pál 3 db dedikált könyve: Tükör előtt, Az első évtized, Nyolc lány meg a sárkány. 1131117
13742
241
4 db különféle könyv: Kristóf Attila: A dadogó gyilkos. Bp., 1988, Kentaur Könyvek. Papíprkötésben, jó állapotban.; Leslie L. Lawrence: A vérfarkasok kastélyában. Bp., 2003, Gesta Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Revoly András, Tarr Bence: Egyszerűen internet a gyakorlatban, Windows környezetben. Bp., 2001, Panem. Papírkötésben, jó állapotban.; Tarr Bence: Egyszerűen keresés az interneten. Bp., 2001, Panem. Papírkötésben, jó állapotban. 1103723
13743
241
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Bp. 1936, Stephaneum. Számos képpel, 2 db térképpel. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban. 1097080
13744
241
Hajduska István: Ebben a pillanatban. Bp., 1964. Helikon. Dedikált! 1097072
13745
241
Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált! 950634
13746
241
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft