Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 52

Tallós Ilona (1918-1991): Dunántúli falu, 1951. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent: Tallós 51. Katalógusszám nélkül. Keretben. 56,5x47,5 cm.
49.

Ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Tallós Ilona (1918-1991): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 39,5×60 cm. Keretben.
50.

Ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Tallós Ilona (1918-1991): Álló női akt. Olaj, farost, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 60×34 cm. Keretben.
51.

Ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Tallós Ilona (1918-1991): Vitorlások a Balatonon. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Tallós. Hátoldalán Zichy Galéria raglapjával. Katalógusszám nélkül. 46×46 cm. Keretben.
52.

Ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft