Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 52

Tallós Ilona (1918-1991): Zakatoló vonat, 1970-es évek eleje. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent: Tallós. Katalógusszám nélkül. Keretben. 50x70 cm.
37.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Cote d'Azur, 1959. Olaj, vászon, jelezve balra fent: Tallós 1959. Katalógusszám 64 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 123. o. Keretben. 50×60 cm.
38.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Falusi utca nyáron, 1957. Olaj, vászon, jelezve balra Lent: Tallós 57. Katalógusszám 50 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 114. o. Keretben. 50×60 cm.
39.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Viharos Balaton. Olaj, farost, jelzés nélkül. Reprodukálva: Tallós Ilona. H.n., 1997, DTPrint, 45 o. Katalógusszám nélkül. 50×70 cm. Keretben.
40.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Adriai strand. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent: Tallós (keret által kissé takarva). Katalógusszám nélkül. Keretben. 48×57 cm.
41.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Adriai tengerpart. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent: Tallós 57. Katalógusszám nélkül. Keretben. 48×58 cm. / Ilona Tallós (1918-1991): Adriatic seaside. Oil on canvas, mounted on board, signed lower right: Tallós 57. Framed. 48×58 cm.
42.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Vörösberény. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Tallós Ilona autográf feliratával. Katalógusszám nélkül. 52x62,5 cm. Keretben.
43.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Kecskefejés (Kreitzer néni Zamárdiban), 1965 v. előtte. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent: Tallós. Katalógusszám 89 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 144. o. Kiállítva: Csók István Galéria, Bp., 1965, egyéni kiállítás. 60×80 cm. Keretben.
44.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Felreppenő fácán, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent: Tallós 1986. Katalógusszám nélkül. 50×70 cm. Keretben.
45.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Téli táj (Lovasszán), 1984. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós. Katalógusszám nélkül. 50×70 cm. Keretben.
46.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Algíri utcarészlet, 1980. Olaj, karton, jelezve jobbra fent: Tallós 80. Katalógusszám 132 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 171. o. 50×35 cm. Keretben. / Ilona Tallós (1918-1991): Street in Algiers, 1980. Oil on board, sagned upper right: Tallós 80. Catalogue no. 132 and reproduced in the monography: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, page 171. 50×35 cm. Framed.
47.

Ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Tallós Ilona (1918-1991): Kék kapu (Oran, Algéria, kislány macskával). Olaj, karton, jelezve balra lent: Tallós. Reprodukálva: Tallós Ilona. H.n., 1997, DTPrint, 48 o. Katalógusszám nélkül. 50×35 cm. Keretben.
48.

Ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft