Kortárs festmények és grafikák Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3418562
25
233
80000
Contemporary paintongs and graphics
Tallós Ilona (1918-1991): Algériai falu, 1978-79. Olaj, vászon, faroston, jelzés nélkül. Katalógusszám 126 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 167. o. Keretben. 50×70 cm. 3418593
26
233
80000
Tallós Ilona (1918-1991): Nudisták a Balatonon. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. Apró felületi sérüléssel. 50×70 cm. 3418642
27
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Algériai strand, 1978-79. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Katalógusszám 127 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 169. o. 50×59 cm. Keretben. / Ilona Tallós (1918-1991): Beach in Algeria, 1978-79. Oil on canvas, unsigned. Catalogue no. 27 and reproduced in the mnography: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, page 169. 50×59 cm. Framed. 3418936
28
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Ülő női akt. Olaj, vászon, faroston, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 60x50 cm. Keretben. 3418937
29
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Téli tere-fere. Olaj, farost, jelezve jobbra lent: Tallós. Katalógusszám nélkül. 60x76 cm. Keretben. 3418940
30
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Balatonpart. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós. Katalógusszám nélkül. 50x60 cm. Egészen apró felületi karcolással. Keretben. 3418942
31
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Vadász és őzek. Olaj, farost, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 82×47 cm. Keretben. 3418717
32
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Tehenek (nyári rét), 1989. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós 89. Katalógusszám nélkül. 55×60 cm. Keretben. 3418782
33
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Dombos téli táj. Olaj, vászon, faroston, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 57×78 cm. Keretben. 3418788
34
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni szőlőhegy. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós. Reprodukálva: Tallós Ilona. H.n., 1997, DTPrint, 38 o. Katalógusszám nélkül. 67×44 cm. Keretben. 3418793
35
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Látkép (Balatongyörök). Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Katalógusszám nélkül. 50×60 cm. Keretben. 3418795
36
233
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Csendélet vaddal/Fácános csendélet, 1970-75. Olaj, farost, jelezve balra fent: Tallós. Katalógusszám 114 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 159. o. 59,5×73 cm. Keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft