https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 134

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
2001. Női Junior Világbajnokság "Women's Junior World Championship 2001. Júl. 29. - Aug. 11. Győr - Pápa Hungary" egyoldalas, aranyozott Al emlékplakett sérült műanyag tokban (52x84mm) T:AU,XF
1
33796.

2001. Női Junior Világbajnokság "Women's Junior World Championship 2001. Júl. 29. - Aug. 11. Győr - Pápa Hungary" egyoldalas, aranyozott Al emlékplakett sérült műanyag tokban (52x84mm) T:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
2008. "Labdarúgás 2008. Ausztria &amp; Svájc" kétoldalas, festett, ezüstözött réz emlékérme kapszulában, hátoldalán "G" gyártói jelzéssel (Bayerisches Münzkontor), (33mm) T:PP 2008. "Football 2008. Austria &amp; Switzerland" painted, silvered Cu commemorative medal in capsule, with "G" maker's mark on the reverse (Bayerisches Münzkontor), (33mm) C:PP
1
33798.

2008. "Labdarúgás 2008. Ausztria & Svájc" kétoldalas, festett, ezüstözött réz emlékérme kapszulában, hátoldalán "G" gyártói jelzéssel (Bayerisches Münzkontor), (33mm) T:PP
2008. "Football 2008. Austria & Switzerland" painted, silvered Cu commemorative medal in capsule, with "G" maker's mark on the reverse (Bayerisches Münzkontor), (33mm) C:PP

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3xklf sportjelvény, benne "VL" (Vörös Lobogó, ma: MTK), "Budapesti Spartacus", "PAO" (Panathinaikos - görög) T:AU,XF
1
33799.

3xklf sportjelvény, benne "VL" (Vörös Lobogó, ma: MTK), "Budapesti Spartacus", "PAO" (Panathinaikos - görög) T:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Anglia 1998. "Tim Flowers - kapus / 1998 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 1998. "Tim Flowers - goalkeeper / England 1998 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC
1
33800.

Anglia 1998. "Tim Flowers - kapus / 1998 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 1998. "Tim Flowers - goalkeeper / England 1998 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Anglia 2004. "Ashley Cole - hátvéd / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Ashley Cole - defender / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC
1
33801.

Anglia 2004. "Ashley Cole - hátvéd / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Ashley Cole - defender / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Anglia 2004. "Ashley Cole - hátvéd / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Ashley Cole - defender / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC
1
33802.

Anglia 2004. "Ashley Cole - hátvéd / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Ashley Cole - defender / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Anglia 2004. "Chris Kirkland - kapus / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Chris Kirkland - goalkeeper / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC
1
33803.

Anglia 2004. "Chris Kirkland - kapus / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Chris Kirkland - goalkeeper / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Anglia 2004. "Joe Cole - középpályás / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Joe Cole - Midfield / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC
1
33804.

Anglia 2004. "Joe Cole - középpályás / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:UNC England 2004. "Joe Cole - Midfield / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Anglia 2004. "Paul Robinson - kapus / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:AU England 2004. "Paul Robinson - goalkeeper / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:AU
1
33805.

Anglia 2004. "Paul Robinson - kapus / 2004 - Anglia - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem kapszulában (27mm) T:AU England 2004. "Paul Robinson - goalkeeper / England 2004 - The Official England Squad Medal Collection" Ni commemorative football medallion in capsule (27mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Ausztrália 1956. "Olympic Games Melbourne 1956 / CITIUS ALTIUS FORTIUS" bronz olimpiai részvételi érem, kapszulában. Szign.: Mészáros Andor (1900-1972) (63mm). Az 1956-os Olimpia november 22. és december 8. között rendezték Melbourne-ben, vagyis a Játékok kezdete az 1956-os magyar forradalom leverése után egy hónappal volt. Ez alaposan rányomta a bélyegét az eseményre, hiszen emiatt (és a szuezi válság miatt) több ország is lemondta a részvételt, valamint ennek okán kapta az Melbourne-i vérfürdő nevet a Magyarország - Szovjetunió vízilabdamérkőzés, amely a játékosok közti verekedésbe torkollt, miközben a hatezres nézőtérre bezsúfolódott nyolcezer néző kezdettől tüntetően a magyar csapatot biztatta, és a szovjetek minden labdaérintését hatalmas füttyszó kísérte. Az összecsapást 4-0-ra nyerte meg a magyar csapat. Ez az esemény megjelent a Szabadság, szerelem című mozifilmben is, bár ott (a művészi szabadság jegyében) döntőként játszották le a meccset, míg a valóságban a másnapi Jugoszlávia elleni mérkőzés döntötte el az elsőséget. Az egész Olimpia legeredményesebb versenyzői Keleti Ágnes magyar és Larisza Latinyina szovjet tornásznők voltak, mindketten három egyéni és egy csapatgyőzelemnek voltak részesei, míg Papp László ökölvívásban a harmadik olimpiai bajnokságát nyerte meg. T:AU Australia 1956. "Olympic Games Melbourne 1956 / CITIUS ALTIUS FORTIUS" bronze participant's medallion in capsule. Sign.: Andor Mészáros (63mm). The 1956 Olympics were held in Melbourne from November 22 to December 8, meaning the Games began a month after the suppression of the 1956 Hungarian Revolution. This left a deep mark on the event, as several countries cancelled their participation because of this (and the Suez Crisis), and the Hungary-Soviet Union water polo match was nicknamed the Blood in the Water match, which resulted in a brawl between players, while the eight thousand spectators who had packed the six-thousand-capacity stadium, cheered the Hungarian team from the start, and every touch of the Soviets' ball was accompanied by a loud whistle. The Hungarian team won the match 4-0. This event was also featured in the film Children of Glory (2006), although there (in the spirit of artistic freedom) the match was played as a final, while in reality the next day match against Yugoslavia decided the first place. The most successful competitors of the entire Olympics were Hungarian gymnasts Ágnes Keleti and Soviet gymnasts Larisa Latinina, both of whom won three individual and one team titles, while László Papp won his third Olympic championship in boxing. C:AU
1
33806.

Ausztrália 1956. "Olympic Games Melbourne 1956 / CITIUS ALTIUS FORTIUS" bronz olimpiai részvételi érem, kapszulában. Szign.: Mészáros Andor (1900-1972) (63mm). Az 1956-os Olimpia november 22. és december 8. között rendezték Melbourne-ben, vagyis a Játékok kezdete az 1956-os magyar forradalom leverése után egy hónappal volt. Ez alaposan rányomta a bélyegét az eseményre, hiszen emiatt (és a szuezi válság miatt) több ország is lemondta a részvételt, valamint ennek okán kapta az Melbourne-i vérfürdő nevet a Magyarország - Szovjetunió vízilabdamérkőzés, amely a játékosok közti verekedésbe torkollt, miközben a hatezres nézőtérre bezsúfolódott nyolcezer néző kezdettől tüntetően a magyar csapatot biztatta, és a szovjetek minden labdaérintését hatalmas füttyszó kísérte. Az összecsapást 4-0-ra nyerte meg a magyar csapat. Ez az esemény megjelent a Szabadság, szerelem című mozifilmben is, bár ott (a művészi szabadság jegyében) döntőként játszották le a meccset, míg a valóságban a másnapi Jugoszlávia elleni mérkőzés döntötte el az elsőséget. Az egész Olimpia legeredményesebb versenyzői Keleti Ágnes magyar és Larisza Latinyina szovjet tornásznők voltak, mindketten három egyéni és egy csapatgyőzelemnek voltak részesei, míg Papp László ökölvívásban a harmadik olimpiai bajnokságát nyerte meg. T:AU
Australia 1956. "Olympic Games Melbourne 1956 / CITIUS ALTIUS FORTIUS" bronze participant's medallion in capsule. Sign.: Andor Mészáros (63mm). The 1956 Olympics were held in Melbourne from November 22 to December 8, meaning the Games began a month after the suppression of the 1956 Hungarian Revolution. This left a deep mark on the event, as several countries cancelled their participation because of this (and the Suez Crisis), and the Hungary-Soviet Union water polo match was nicknamed the Blood in the Water match, which resulted in a brawl between players, while the eight thousand spectators who had packed the six-thousand-capacity stadium, cheered the Hungarian team from the start, and every touch of the Soviets' ball was accompanied by a loud whistle. The Hungarian team won the match 4-0. This event was also featured in the film Children of Glory (2006), although there (in the spirit of artistic freedom) the match was played as a final, while in reality the next day match against Yugoslavia decided the first place. The most successful competitors of the entire Olympics were Hungarian gymnasts Ágnes Keleti and Soviet gymnasts Larisa Latinina, both of whom won three individual and one team titles, while László Papp won his third Olympic championship in boxing. C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronz olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronze olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU
1
33807.

Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronz olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" bronze olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ausztria DN 6db-os fém jelvénytétel, benne "ÖTB (Osztrák Tornaszövetség)" fém tagsági jelvény 40, 50 és 60 év után (4db), "ÖAMTC (Osztrák Autó-, Motor- és Túra Club)" fém jelvény, illetve "ÖSTA (Osztrák sport- és tornajelvények)" részben festett fém jelvény T:UNC,AU Austria ND 6pcs metal badge lot, within "ÖTB (Österreichischer Turnerbund)" metal membership badge after 40, 50 and 60 years (4pcs), "ÖAMTC (Österreichischer Automobil-, Motorrad- und Touring Club)" mtal badge, and "ÖSTA (Österreichische Sport- und Turnabzeichen)" partially painted metal badge C:UNC,AU
1
33808.

Ausztria DN 6db-os fém jelvénytétel, benne "ÖTB (Osztrák Tornaszövetség)" fém tagsági jelvény 40, 50 és 60 év után (4db), "ÖAMTC (Osztrák Autó-, Motor- és Túra Club)" fém jelvény, illetve "ÖSTA (Osztrák sport- és tornajelvények)" részben festett fém jelvény T:UNC,AU
Austria ND 6pcs metal badge lot, within "ÖTB (Österreichischer Turnerbund)" metal membership badge after 40, 50 and 60 years (4pcs), "ÖAMTC (Österreichischer Automobil-, Motorrad- und Touring Club)" mtal badge, and "ÖSTA (Österreichische Sport- und Turnabzeichen)" partially painted metal badge C:UNC,AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz