Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 134

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF
33809.

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF
Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF
33810.

Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF
Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Dél-Korea 1988. "XXIV. Nyári Olimpiai Játékok, Szöul - Az olimpiai falu" faragott fa plakett (165x120mm) T:UNC South Korea 1988. "XXIVth Olympiad, Seoul - Olympic village" carved wooden plaque (165x120mm) C:UNC
33811.

Dél-Korea 1988. "XXIV. Nyári Olimpiai Játékok, Szöul - Az olimpiai falu" faragott fa plakett (165x120mm) T:UNC
South Korea 1988. "XXIVth Olympiad, Seoul - Olympic village" carved wooden plaque (165x120mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "Balaton" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló- és "ALU S.C. A Vitorlás sportért" gravírozással (69mm) T:AU, patina, peremhiba
33812.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
33813.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "Ugrójelenet egy bronz diszkoszra gravírozva" öntött bronz emlékérem (~170mm) vörös posztamensen (210x260mm) T:XF ND "Jumping scene engraved on a bronze discus" cast bronze medallion (~170mm) on a red postament (210x260mm) T:XF
33814.

DN "Ugrójelenet egy bronz diszkoszra gravírozva" öntött bronz emlékérem (~170mm) vörös posztamensen (210x260mm) T:XF
ND "Jumping scene engraved on a bronze discus" cast bronze medallion (~170mm) on a red postament (210x260mm) T:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU
33815.

Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU
Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Franciaország Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Ifjúság és Sport - A miniszter ajándéka)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "P. Pradeilmes" (65mm) T:AU France Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Youth and Sports - Presented by the Minister)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "P. Pradeilmes" (65mm) C:AU
33816.

Franciaország Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Ifjúság és Sport - A miniszter ajándéka)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "P. Pradeilmes" (65mm) T:AU
France Demarchi Jean-Pierre (1928-1979) "Jeunesse et Sports - Offert Par le Ministre (Youth and Sports - Presented by the Minister)" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "P. Pradeilmes" (65mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Franciaország DN "FFN" Francia Úszószövetség egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem (54mm) T:AU France ND Fédération française de natation (French Swimming Federation) "FFN" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (54mm) C:AU
33817.

Franciaország DN "FFN" Francia Úszószövetség egyoldalas, részben műgyantás fém emlékérem (54mm) T:AU
France ND Fédération française de natation (French Swimming Federation) "FFN" one-sided, partially synthetic resined metal commemorative medallion (54mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina
33818.

Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina
Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
33819.

Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (45,5mm) T:AU
Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (45,5mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Kína 1992. "Műkorcsolya" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem karton tokban (60mm) T:AU China 1992. "Figure Skating" two-sided, gilded Al commemorative medallion (60mm) C:AU
33820.

Kína 1992. "Műkorcsolya" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem karton tokban (60mm) T:AU
China 1992. "Figure Skating" two-sided, gilded Al commemorative medallion (60mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft