Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 134

1910 k. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (31mm) + "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Nagy Érem" kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (35mm) T:AU,XF patina, kopott ezüstözés
33722.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon
33723.

1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag
Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
33724.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
1920 k. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, "LE" jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (17,70g/0.800/30mm) T:XF patina
33725.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
33726.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 / Bajnoki érem - Ismétlőpisztoly csapat I" ezüstözött bronz díjérem, peremen "LE" jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:AU
33727.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1927. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem. Szign.: Lukácsy Lajos (1876-1927) (37mm) T:XF enyhén kopott aranyozás
33728.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1930 k. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et Decorum Est Pro Patria Mori" kétoldalas bronz irredenta díjérem füllel (41,5mm) T:XF
33729.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas bronz díjérem (31x30mm) (4db, ebből 2db ezüstözött) T:XF,VF
33730.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF
33731.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF
33732.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / BBTE 1933" ezüstözött bronz sport díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF
33733.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft