https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 134

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)
1
33770.

1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1971. "Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC)" fém plakett zománcozott és aranyozott rátétekkel a klub alapításának 60. évfordulója alkalmából (59x80mm). A zöld-fehér színeket viselő Miskolci Vasutas SC-t 1911-ben alapították. A csapat a kezdetektől egészen 1937-ig folyamatosan II. osztályú volt. A kiesésig három bajnoki címet, három ezüstérmet és hat bronzérmet szerzett. Az 1937-es kiesést követően két szezon után visszajutott az addigra NB II-nek nevezett másodosztályba, s tagságát meg is tartotta egészen 1946-ig, majd egy III. osztályú idény után visszajutottak. 1948-ban a klubot Miskolci Lokomotívnak, majd 1955-ben egy idény erejéig Miskolci Törekvésnek hívták. 1956-tól ismét MVSC, ez idő alatt végig az NB II-ben szerepelt a klub. 1958-ban aztán az MVSC történelme során először összejött az, ami a városi rivális Diósgyőrnek már régen: az NB II-t megnyerve feljutottak az NB I-be. Ekkor játszottak először, s utoljára városi rangadót az élvonalban a DVTK ellen, szezon végén ugyanis kiestek, s nem is tértek már vissza soha. Lassú süllyedés következett a klub életében, 1969-ig a hol NB II-nek, hol NB I/B-nek nevezett másodosztály taghjai voltak, majd következett öt idény a III. osztályban a visszajutásig. Ekkor már csak négy szezont töltöttek a másodvonalban, mikor is zsinórban két kiesést követően 1983-ban a megye I-ben (IV. osztály) találták magukat. Innen még azonnal sikerült visszajutni, azonban ismét kiestek, s következett hatszezonnyi megye I-es szereplés. 1991-ben sikerült a visszajutás az NB III-ba, sőt, 1994-ben még az NB II is összejött, azonban újra megindultak lefelé: az ezredfordulóra újra a megye I-ben találták magukat, ami akkor már csak az V. osztályt jelentette. Utolsó bajnoki címüket 2004-ben szerezték a megye I-ben, ám az NB III. Tisza csoportjában eltöltött idő tiszavirág-életűnek bizonyult, a következő idényben visszatértek a megyei szintre, s két szezont eltöltöttek a megye II-ben is. T:AU,XF patina
1
33771.

1971. "Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC)" fém plakett zománcozott és aranyozott rátétekkel a klub alapításának 60. évfordulója alkalmából (59x80mm). A zöld-fehér színeket viselő Miskolci Vasutas SC-t 1911-ben alapították. A csapat a kezdetektől egészen 1937-ig folyamatosan II. osztályú volt. A kiesésig három bajnoki címet, három ezüstérmet és hat bronzérmet szerzett. Az 1937-es kiesést követően két szezon után visszajutott az addigra NB II-nek nevezett másodosztályba, s tagságát meg is tartotta egészen 1946-ig, majd egy III. osztályú idény után visszajutottak. 1948-ban a klubot Miskolci Lokomotívnak, majd 1955-ben egy idény erejéig Miskolci Törekvésnek hívták. 1956-tól ismét MVSC, ez idő alatt végig az NB II-ben szerepelt a klub. 1958-ban aztán az MVSC történelme során először összejött az, ami a városi rivális Diósgyőrnek már régen: az NB II-t megnyerve feljutottak az NB I-be. Ekkor játszottak először, s utoljára városi rangadót az élvonalban a DVTK ellen, szezon végén ugyanis kiestek, s nem is tértek már vissza soha. Lassú süllyedés következett a klub életében, 1969-ig a hol NB II-nek, hol NB I/B-nek nevezett másodosztály taghjai voltak, majd következett öt idény a III. osztályban a visszajutásig. Ekkor már csak négy szezont töltöttek a másodvonalban, mikor is zsinórban két kiesést követően 1983-ban a megye I-ben (IV. osztály) találták magukat. Innen még azonnal sikerült visszajutni, azonban ismét kiestek, s következett hatszezonnyi megye I-es szereplés. 1991-ben sikerült a visszajutás az NB III-ba, sőt, 1994-ben még az NB II is összejött, azonban újra megindultak lefelé: az ezredfordulóra újra a megye I-ben találták magukat, ami akkor már csak az V. osztályt jelentette. Utolsó bajnoki címüket 2004-ben szerezték a megye I-ben, ám az NB III. Tisza csoportjában eltöltött idő tiszavirág-életűnek bizonyult, a következő idényben visszatértek a megyei szintre, s két szezont eltöltöttek a megye II-ben is. T:AU,XF patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
33772.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek 1975" bronz emlékérem (50mm) T:AU
1
33773.

1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek 1975" bronz emlékérem (50mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1977. "XI. Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság - Miskolc 1977. XI. 11-13." egyoldalas, önött bronz plakett (76mm) T:AU,XF
1
33774.

1977. "XI. Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság - Miskolc 1977. XI. 11-13." egyoldalas, önött bronz plakett (76mm) T:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
33775.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU
1
33776.

1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "0019" számozással (70mm) T:XF, patina, karc
1
33778.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "0019" számozással (70mm) T:XF, patina, karc

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától" kétoldalas bronz emlékérem, "1394" számozással (70mm) T:AU
1
33779.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától" kétoldalas bronz emlékérem, "1394" számozással (70mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU
1
33780.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:AU
1
33782.

1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC
1
33783.

1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz