Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 134

1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina
33734.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
33735.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1933. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Diósgyőr bajnoka 933" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (37mm) T:XF
33736.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
33737.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
33738.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1937. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Orsz. Vidéki Bajn. 1936-37 - II." kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Diósgyőr 1932 után ismét a Győri ETO-val nézett farkasszemet, azonban az ETO most is legyőzte a diósgyőrieket, összesítésben 4-2-re. Így az ezüstérem a diósgyőri játékosok nyakába került, a Győr pedig feljutott az NB I-be. (19,08g/0.800/35x45mm) T:XF patina
33739.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1937. "TSC (Tatabányai Sport Club) 1937" kétoldalas, ezüstözött kerékpáros díjérem "LE" jelzéssel (41x43mm) T:AU,XF
33740.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" kétoldalas, ezüstözött díjérem "HP" jelzéssel, hátoldalán "GÖR.ROM. BIRKÓZÁS 2" gravírozással (36x26mm) T:XF patina
33741.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1940 k. "WMTK" (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF
33742.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF
33743.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24." egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok
33744.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF
33745.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft