Imre Gábor (1890-1976) 1934. "Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29." kétoldalas bronz emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-VF
Iván István (1905-1968) 1972. "Colonia Claudia Savaria XLIII / "Savaria Nemzetközi Táncverseny és Magyar Táncbajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816" bronz, kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina