1926 Budapest székesfőváros és környéke térképe, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 1:25.000, hajtott, sérült, hiánnyal (felső sarkán (cím/adatok), 85x94 cm
Österreich-Ungarn in 4 Blättern - Ausztria-Magyarország 4 térképlapot a színezett rotációs fametszet, Stielers Hand-Atlas, Gotha, 1894. Justus Perthes 1-4 lapok kompletten. 406x330 mm, lapméret 475x380 mm Lapok szélén kisebb-nagyobb, nagyrészt a képet nem érintő szakadások. / Austria-Hungary on 4 maps complete set. Colored engraving, Stielers Hand-Atlas Gotha, Justus Perthes, 406x330 mm / 475x380 mm
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm
cca 1910-1920 Osijek (Eszék), Dárda und Valpovo (Valpó) katonai térkép, 1 : 75.000, rajta ceruzával írt feljegyzésekkel, lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 46x58 cm