Térképek

Tételek száma: 126

20096.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1915 Nowy Korczyn (Lengyelország) környékének katonai térképe, 1 : 75.000, kis vágásból eredő sérüléssel, 42,5x54 cm
20097.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen &amp; Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.
20098.

1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
B. Kozenns Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien [...]. Wien, 1893, VErlag von Ed. Hölzel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, viseltes állapotban.
20099.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1955 Magyarországi autóutak térképe, kiadja: Kartográfiai Vállalat, sérült egészvászon kötésben
20100.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
ca 1890-1920 Kb 50 db vegyes külföldi és magyar térkép részben Pallasok
20102.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft