Térképek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3470146
20084
524
Maps
Kogutowicz Manó: Magyarország vármegyéinek kézi atlasza. Az 1905-ös kiadás hasonmása. a nyolc horvát megyével bővítve. Szerk. és a kísérő tanulmányt írta: Bencsik Gábor. Bp., 2004, Magyar Mercurius, 6+(2) p.+ 63+VIII t. Kiadói mappában. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3520957
20085
524
Maps
cca 1890 A Duna térképe, 1:4 500 000, Pallas Nagy Lexikona, Posner Károly Lajos és Fia, lapszéli sérülésekkel, 24×42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3520966
20086
524
Maps
1889 Szeged sz. kir. város átnézeti térképe, rajzolta: Várossy Ferenc, vászontérkép, rossz állapotban, 58×53 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3516881
20087
524
Maps
ca 1900 Gyöngyös és környéke katonai térkép, vászonra kasírozva 76x58 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3517918
20088
524
Maps
1938 Magyarország új északi határvidéke. I. Nyugati rész. II. Keleti rész. Kétoldalas térkép, a Pesti Hírlap kiadása, 41,5x57,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3517510
20089
524
Maps
1967 Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Készítette: Hercsuth Ferenc MÁV főfelügyelő. Kétoldalas térkép, jó állapotban, 40,5x64 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3515522
20090
524
Maps
Göd nagyközség térképe a vízművek jelölésével, viseltes állapotban, sérülésekkel, 65x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3516727
20091
524
Maps
cca 1890-1910 Torda-Aranyos megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignácz m. k. térképész. 1 : 500 000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, kiadja: Rautmann Frigyes, Bp. Kis szakadással, 53,5x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3515416
20092
524
Maps
1945 Darmstadt - München, Deutsche Heereskarte L50/M49, 1:300.000, OKH, hajtott, 93x119 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3514370
20093
524
Maps
Vegyes térkép tétel, 17 db, közte külföldi városokkal, London, Marseille, Magdeburg, Lyon, Leipzig. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3514287
20094
524
Maps
1885 R. Tampler's Mittelschul-Atlas. Wien, 1885, k-k. Hof- und Staatsdruckerei. Átkötött modern haránt-alakú egészvászon-kötés, bejelölésekkel, bejegyzésekkel, néhány térképen kis sérülésekkel, két térkép hiányzik, egy térkép hiányos, javított lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3492810
20095
524
Maps
Durchführun des Aufklärungsdienstes, bejölésekkel, 1:200 000, térkép, szakadásokkal, 70,5×68 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft