Licitálható
22000.
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 Ft
M. Bazin: Chine Moderne ou Description Historique, Géographique et Littéraire de ce vaste Empire, d'Aprés des Documents Chinois. Seconde Partie: Arts, Littératrue, Moeurs, Agriculture, Histoire, Naturelle, Industrie, etc. Paris, 1853., L' Univers., (Firmin Didot Fréres), 4+675 p.+15 (acélmetszetek) t. + 1 (Plan de Pé-King, kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |