Licitálható
22001.
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 Ft
Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János és Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. (Magyarország monográfiája.) I. kötet. Bp., 1896, "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt. (Légrády-ny.), 579+[3] p. + 13 (részben színes) t.+ 2 (kihajtható térképek) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |