Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 128
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3461452
24125
524
Books: Social sciences
Bartha Júlia: Népviselet a Nagykunságon. Karcag, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3408750
24126
524
Books: Social sciences
Pályi Ede: Közgazdaságtan mindenki számára. A szoldarizmus közgazdaságtana. Bp.,[1928.],Athenaeum, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3208985
24127
524
Books: Social sciences
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Kicsit laza, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3481961
24128
524
Books: Social sciences
Le Play,[Frédéric]: A munkásviszonyok reformja. Ford. és bevezette: Geőcze Sarolta. Bp.,1903., MTA,VIII+540 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, Müller György-kötés, kissé kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3458556
24129
524
Books: Social sciences
Edmund Husserl válogatott tanulmányai Gondolat Kiadó, 1972. Kiadói egészvászon kötés, minimálisan sérült papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3458566
24130
524
Books: Social sciences
Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. (Pécs, 1933), Danubia, 268+(4) p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3479262
24131
524
Books: Social sciences
Latin-magyar szótár a középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp., (1943.), Franklin, 4+975+1 p. 3., javított és lényegesen bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon bejegyzésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3458570
24132
524
Books: Social sciences
Zádor Imre: Lélekgyógyítás tengereken túl. Egy pszichiáter visszaemlékezései. Bp.,1998, AduPrint. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3390167
24133
524
Books: Social sciences
Theisz, [Gyula] Jules: Dictionnaire Francais-Hongrois. [Francia-magyar szótár.] Bp., [1902], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XII+405+(1) p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon eltávolított ex libris-szel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3460365
24134
524
Books: Social sciences
Dr. Kiss Tamás: Élet - lélek - szubsztancia. Martineum Rt., 1990. Kiadói papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3463317
24135
524
Books: Social sciences
Nietzsche, Friedrich: Unzeitgemässe Betrachtungen. [Korszerűtlen elmélkedések.] Leipzig,1930.,Alfred Körner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. + Peter Sloterdijk: A gondolkodó a színpadon. A JÓ Hír megjavításáról. Nietzsche-tanulmányok. Vajda Mihály előszavával. Ford.: Bendl Julia, Kurdi Imre. Helikon Huszonegy. [Bp.], 2001, Helikon. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3460609
24136
524
Books: Social sciences
Seymour Martin Lipset: Homo politicus. Osiris Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft