Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Millikan, [Robert Andrews]: A tudomány és vallás fejlődése. Ford.: Székely Ferenc. Bp., [1929], Pantheon, 106+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
24149.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
William Stern: Psychologie der frühen Kindheit bis zum sechsten Lebensjahre. Leipzig, 1927. Quelle &amp; Meyer. 552p. Kiadói vászonkötésben Rotter Lilian (1896-1981) orvos, pszichoanalitikus hagyatékából
24150.

William Stern: Psychologie der frühen Kindheit bis zum sechsten Lebensjahre. Leipzig, 1927. Quelle & Meyer. 552p. Kiadói vászonkötésben Rotter Lilian (1896-1981) orvos, pszichoanalitikus hagyatékából

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Sigmund Freud: Der Witz. Aus der Geschichte einer infantilen Neurose Leipzig, . Internationaler Psychoanalytischer Verlag 207 p. . Korabeli félvászon kötésben. Címlap hiányzik
24151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Dr. Nyirő Gyula: Psychoanalysis. A Magyar Szemle Kincsestára 92. sz. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói egészvászon kötésben
24152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Biederlack, [Josef] József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Ford.: Kiss János. Szeged, 1903, Endrényi Lajos-ny., VIII+288 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval.
24153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
24154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Propper Sándor: Új ipari forradalom. Korunk társadalmi, gazdasági és termelési problémái. Bp., 1933., Népszava. Kiadói papírkötés, egészvászon védőkötésben. 160p.
24155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Chauchard, Paul: Les mécanismes cérébraux de la prise de conscience. Neurophysiologie, psychanalyse et psychologie animale. Paris, 1956, Masson et Cie, 2 sztl. lev.+ 240 p. Francia nyelven. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
24156.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft