Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
24137.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Willard Van Orman Quine: A logika módszerei. Akadémiai Kiadó, 1968. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban
24138.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Gisbert Greshake: A szeretet ára - Elmélkedés a szenvedésről. Kairosz Kiadó, 1999. Kiadói kartonált papírkötés
24139.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Moór Gyula: A jogbölcselet problémái (Reprint ex Hungaria). Hatágú Síp Alapítvány, 1992 Kiadói papír borító
24140.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
24141.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
24142.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
24143.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Á. Varga László: Vera (nem csak) a városban (Supplementum, 1995.) Csokonai Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés
24144.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Susan Forward: Mérgező szülők. Háttér Kiadó, 2000 Kiadói papírkötés
24145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Szabó Márton (szerk.): Az ellenség neve. Jószöveg Műhely Kiadó, 1998. Kiadói papírkötés
24146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Konrad Lorenz: Az Agresszió. Bp., 1994, Katalizátor Iroda. Kiadói papírkötés. + Konrad Lorenz: Salamon király gyűrűje. Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány,
24147.

Konrad Lorenz: Az Agresszió. Bp., 1994, Katalizátor Iroda. Kiadói papírkötés. +
Konrad Lorenz: Salamon király gyűrűje. Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány,

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
24148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft