Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

C. G. Jung: Der Mensch und seine Symbole. Olten und Freiburg im Breisgau,1991,Walter Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
24101.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Feuerbach, Ludwig: Das Wesen Christentums. Bände I-II. [A kereszténység lényege.] Hrsg. von Werner Schuffenhauer. Berlin, 1956, Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
24102.

Feuerbach, Ludwig: Das Wesen Christentums. Bände I-II. [A kereszténység lényege.]
Hrsg. von Werner Schuffenhauer. Berlin, 1956, Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Bozóki Antal (szerk.): Jeles napok. Világnapok, nemzeti ünnepek, emléknapok és a vajdasági magyarság jeles napjai. Szöveggyűjtemény CD-melléklettel. Zenta, 2010, Vajdasági Magyar Művelődési Intézet. Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24103.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval
24104.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Arisztotelész: Poétika. Ford.: Sarkady János. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24105.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mahzarin Banaji: Rejtőzködő attitűdök és sztereotípiák. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
24106.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jean Bodin: Az államról. Válogatás. Ford.: Máté Györgyi, Csűrös Klára. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24107.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Halácsy Dezső: A magyar városokért. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 50. sz. Bp., 1941, szerzői kiadás, 248 p. Kiadói félvászon-kötés.
24108.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Méray-Horváth Károly: Társadalomtudomány mint természettudomány. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1912, Athenaeum, 261+[3] p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, ex libris bélyegzővel.
24109.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Sárkány Mihály: A csere a törzsi gazdaságban. A kutatástörténet vázlata. Különlenyomat az Ethnographia 1978. évi 2. számából. A szerző, Sárkány Mihály (1944- ) néprajzkutató, szociálantropológus, etnológus által dedikált példány. Bp., 1978, Akadémiai Ny., [197]-216 p. Kiadói tűzött papírkötés.
24110.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Klaniczay Gábor: Benandante - kresnik - zuduhač - táltos. Samanizmus és boszorkányhit érintkezési pontjai Közép-Európában. Folklór, folklorisztika és etnológia 58. A szerző, Klaniczay Gábor (1950- ) történész, tanszékvezető által dedikált példány. Bp., 1983, Akadémiai Ny., 116-134 p. Kiadói papírkötés.
24111.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szelényi Ödön: A neveléstan alapvonalai. Szabad Iskola V. köt. Bp., 1922., Genius, 103+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a gerincen címkével.
24112.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft