Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Stapelfeldt, Gerhard: Zur deutschen Ideologie. 2005, LIT. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24041.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Sen, Amartya: A fejlődés mint szabadság. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Klages, Ludwig:  Von Wesen des Bewusstseins. Aus einer Lebeswissenschaftlichen Vorlesung. [Lipcse] Leipzig, 1926. Johann Ambrosius Barth (Druck von C. Grumbach). VIII + 93 + [3] p. Ludwig Klages (1872-1956) német filozófus, pszichológus és grafológus. Rövid filozófiai dolgozata a tudat természetéről vizsgálódik. A munka első kiadása 1921-ben jelent meg, példányunk a második kiadásból való. Feliratozott kiadói vászonkötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.
24043.

Klages, Ludwig: Von Wesen des Bewusstseins. Aus einer Lebeswissenschaftlichen Vorlesung.
[Lipcse] Leipzig, 1926. Johann Ambrosius Barth (Druck von C. Grumbach). VIII + 93 + [3] p.
Ludwig Klages (1872-1956) német filozófus, pszichológus és grafológus. Rövid filozófiai dolgozata a tudat természetéről vizsgálódik. A munka első kiadása 1921-ben jelent meg, példányunk a második kiadásból való.
Feliratozott kiadói vászonkötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Merkel-Egle-Henkes-Ostheim-Petring: Die Reformfähigkeit der Sozialdemokrati. Herausforderungen und Bilanz der Regierungspolitik in Westeuropa. Berlin, 2006, VS Verlag Sozialwissenscahften. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
König, Oliver: Nacktheit. Soziale Normierung und Moral. 1990, Westdeutscher Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kollányi Ferenc (szerk.): Magyar Könyvszemle. A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának közlönye. + Tartalomjegyzék. Bp., 1902, MNM Könyvtára. Papírkötésben, kopottas állapotban.
24046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vermes Emese-Gyöngyvér: Ma leszek először házadban vendég. Felnőttévállás a barcasági csángóknál. Barcasági Könyvek 1. DEDIKÁLT! Bp., 2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ballagi Mór: Uj teljes német és magyar szótár. Német-magyar rész. + Uj teljes magyar és német szótár. Magyar-német rész. Bp., [1881]-1890, Franklin-Társulat, VII+[1]+1099+[1] p.; IX+[3]+1089+[3] p. Félbőr-kötésben, az egyik kötet kopott gerinccel.
24048.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Árnason - Wittrock: Nordic Paths to Modernity. New York / Oxford, 2012, Berghahn Books. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Janet, Paul: A politikai tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. I-III. köt. Ford.: Lőrincz Béla, Angyal Dávid. Bp., 1891-1892, MTA, VI+[2]+608 p.; [4]+543+[1] p.; [4]+567+[1] p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet erősebben ázott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
24050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Veress Ignác (szerk.): Latin kézi szótár. I-II. köt. [Egy kötetben.] I. Latin-magyar rész. II. Magyar-latin rész. Bp., [1887]-1888, Lampel R., V+[1]+301+[3] p.; [4]+283+[1] p. Második, javított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, az első 3 lap kijár.
24051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
4 db - Eribon, Didier: Gesellschaft als Urteil. + Jones, Steven G.: CyberSociety. + The Future of 100 Perspectives Political Science. + Dahl, Robert A.: Dilemmas of Pluralist Democracy. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft