Veress Ignác (szerk.): Latin kézi szótár. I-II. köt. [Egy kötetben.] I. Latin-magyar rész. II. Magyar-latin rész. Bp., [1887]-1888, Lampel R., V+[1]+301+[3] p.; [4]+283+[1] p. Második, javított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, az első 3 lap kijár.