Hetyei László Brazil-magyar futballcsaták Aposztróf Kiadó, 2007. Kiadói kartonált papírkötésben A könyv lapjain ismert, valamint kevésbé ismert játékosok és események révén elevenednek fel a brazil-magyar közös futballtörténelem hetvenöt évének eseményei. Első alkalommal 1929-ben Rio de Janeiróban, utoljára 2004-ben a Puskás Ferenc Stadionban mérték össze tudásukat a két ország labdarúgói. Pelé, Puskás, Garrincha, Kocsis, Didi, Bozsik, Gilmar, Grosics, Djalma Santos, Bene, Jairzinho, Albert, Zagallo, Tichy, Rivellino, Mészöly, Zico, Mátrai, Falc?o, Szűcs, Vavá, Farkas, Le?o, Détári, Ronaldo, Gera, Ronaldinho
Kocsis L. Mihály: A halál kapujában. (Élet-kép.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1986.,Minerva. Kiadói papírkötés.
XXI. Testnevelési utasítás. II. rész. Testnevelési és sportágak. 1. füzet: Játékok. Bp., 1926, Országos Testnevelési Tanács (Stádium-ny.), 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
2 db - Borsi-Kálmán Béla: Pszeudo-fociesszék. Széljegyzetek a futball, a politika és az irodalom határvidékéről. Bp., 2018, L'Harmattan. + B. Molnár László - Sinkovics Gábor: Knézy. Jó estét, jó szurkolást... Bp., Budapest Print. Kiadói papír és kartonált kötés, jó állapotban.