Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3459755
22446
524
Books: Sports, Chess, Alpinism
Barcs Sándor (szerk.): Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp., 1988, MTI. Fotókkal illusztrált kötet. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3464315
22447
524
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., [1942], Közérdekű Könyvkiadó Vállalat, 484 p.+ (személyi adattár) 139 p.+ (hirdetések) (18) p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3477922
22448
524
Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Természettudományi Könyvkiadói Vállalat. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3499466
22449
524
Matt Oldfield & Tom Toldfield: Iniesta. Ford.: Bartók Imre. Focihősök 6. 2019, Szenzár, 189+1 p. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3498086
22450
524
Szepes Béla: Így győztök ti... Hét olimpia hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó, 87+(1) p. Szepes Béla karikatúráival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, gerincnél szakadt, foltos borítóval, viseltes állapotban. Megjelent 5200 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3476906
22451
524
Pongrácz György: A Bamba - minden idők legnagyobb gólkirályáról - Deák Ferenc életregénye. 1992, SZAC Kiadó. Felesége és fia által dedikált! Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3476877
22452
524
Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon. Szepesi által dedikált! Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3458876
22453
524
Maróczy Géza: Internationales Mesisterturnier Győr. Győr, Selbstverlag des Győrer Schachklubs. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3458872
22454
524
Aljechin-Maróczy-Nimzowitsch: Das Erste Internationale Schachmeisterturnier in Kecskemét 1927. Kecskemét, Kecskeméter Schachvereins. Félvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3426032
22455
524
Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Második, átdolgozott és mozdulatművészeti fejezetekkel bővített kiadás. 119 ábrával a szöveg között és 36 képpel 20 táblán. Bp., é.n. , Athenaeum. 204 p XX t. Félvászon kötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3438238
22456
524
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak 6-A. füzet. Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 65+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3192930
22457
524
Görgényi Frigyes: Duchamp rátalált a gyalogútra. DEDIKÁLT Bp., 2005., Semmelweis. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft