Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 63

Barcs Sándor (szerk.): Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp., 1988, MTI. Fotókkal illusztrált kötet. Kiadói papírkötés.
22446.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., [1942], Közérdekű Könyvkiadó Vállalat, 484 p.+ (személyi adattár) 139 p.+ (hirdetések) (18) p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült lappal.
22447.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Természettudományi Könyvkiadói Vállalat. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22448.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Matt Oldfield &amp; Tom Toldfield: Iniesta. Ford.: Bartók Imre. Focihősök 6. 2019, Szenzár, 189+1 p. Kiadói papírkötés.
22449.

Matt Oldfield & Tom Toldfield: Iniesta. Ford.: Bartók Imre. Focihősök 6. 2019, Szenzár, 189+1 p. Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szepes Béla: Így győztök ti... Hét olimpia hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó, 87+(1) p. Szepes Béla karikatúráival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, gerincnél szakadt, foltos borítóval, viseltes állapotban. Megjelent 5200 példányban.
22450.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Pongrácz György: A Bamba - minden idők legnagyobb gólkirályáról - Deák Ferenc életregénye. 1992, SZAC Kiadó. Felesége és fia által dedikált! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon. Szepesi által dedikált! Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
22452.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Maróczy Géza: Internationales Mesisterturnier Győr. Győr, Selbstverlag des Győrer Schachklubs. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Aljechin-Maróczy-Nimzowitsch: Das Erste Internationale Schachmeisterturnier in Kecskemét 1927. Kecskemét, Kecskeméter Schachvereins. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Második, átdolgozott és mozdulatművészeti fejezetekkel bővített kiadás. 119 ábrával a szöveg között és 36 képpel 20 táblán. Bp., é.n. , Athenaeum. 204 p XX t. Félvászon kötésben
22455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak 6-A. füzet. Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 65+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
22456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Görgényi Frigyes: Duchamp rátalált a gyalogútra. DEDIKÁLT Bp., 2005., Semmelweis. Kiadói papírkötés.
22457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft