Plakát

Tételek száma: 348

2011 Förtelmes főnökök. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kisebb ázásnyommal, 98x68 cm
11913.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Gerald Scarfe (1936-): Pink Floyd: The Wall, Dortmund Westfalenhalle, 1981, koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró folttal, 84x59 cm
11914.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
2012 Gnómeó és Júlia, filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, 98x69 cm
11915.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2014 Godzilla. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel, 98x68 cm
11916.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
1983 Gyárfás Gábor (1946- ): Sértés. Magyar játékfilm. Filmplakát, hajtott, 56x40 cm
11917.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1899 Gyurkovics-lányok, Eperjesi Színház, plakát, papír. Hajtásnyommaal. Lapszéli sérülésekkel. 42,5x30 cm
11918.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
1964 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Mandulagyulladás, torokgyulladás, ízületi gyulladás. Egészségügyi felvilágosító plakát, kis lapszéli szakadással, gyűrődéssel, 68x47 cm
11919.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Rokkantak napja, 1981. Plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, 96,5x66,5 cm
11920.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1962 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Védekezzünk a gombás lábfertőzés ellen! Egészségügyi felvilágosító plakát, lapszéli szakadással, 69x47 cm
11921.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Illyés Gyula: Dózsa György, Nemzeti Színház. Plakátterv. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Sérült. 99,5x70 cm.
11922.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Gönczi Béla (1934-): Május 1. Plakátterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Sérült. 97,5x70 cm.
11923.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Gönczi Béla (1934-): Petrovics: Jónás könyve, oratórium. Plakátterv. Tempera, papír. Jelzett a hátoldalán. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 100x70 cm.
11924.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft