Plakát

Tételek száma: 348

2003 Démonok és megmentők. Népi vallásosság a tibeti és mongol buddhizmusban. Kiállítási plakát, papír. Feltekerve, apró felületi kopásokkal. 67x48 cm
11889.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2013 Dinoszauruszok, a Föld urai, filmplakát, papír, feltekerve, néhány kevés apró gyűrődéssel, 98x68 cm
11890.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
1942 Dr. Kovács István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Unitas Lito, Bp. M.F.I. Film. Feltehetően tévnyomat, "félrecsúszott" a nyomás, jobb szélről "hiányzik" kb. 1 cm ezen plakát többi példányával összevetve. Egészen apró lapszéli szakadással, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, lithograph on paper with very minor tear, otherwise in good condition.
11891.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
1977 Dugó a csodacsatár c. svéd film plakátja. Hajtva 40x60 cm
11892.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1992 Édes Emma, drága Böbe, rendező: Szabó István, filmplakát, ofszet, papír, farostra kasírozva, szakadással, apró sérülésekkel, 58x82 cm
11893.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1998 Egyiptom hercege, filmplakát, papír, lapszéli apró gyűrődésekkel, feltekerve, 97x68 cm
11894.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Kis beszakadásokkal 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper.
11895.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Elah völgyében mozi film plakát 68x90 cm
11896.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Elektropleinair Sound diary, 1973, 1985-86, Mártha István, Bernáthy Sándor, Szkárosi Endre. Kétoldalas underground zenei plakát-nyomtatvány, papír, 40,5x25 cm.
11897.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Éljen a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 35. évfordulója, 2 darabból álló plakát-nyomtatvány tétel, 13,5x45 és13,5×17,5 cm és a hozzátartozó vitrintárgy nyomtatvány. Egészen apró sérülésekkel. Hajtásnyommal.
11898.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1987 Előzzük meg a baleseteket, 2 db plakát, szitanyomat, műanyag, Ságvári Nyomda Szitaüzeme, szélén kissé foltos, 40x29 cm
11899.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
11900.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft