Plakát Tételek száma: 348
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3457506
11961
523
Posters
Koday László (1945-): BASF Hungária naptár-plakát, 1995. Nyomat, vászon, jelzett a nyomaton, feltekerve, 95×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3437255
11962
523
Posters
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, 97,5x68 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3414496
11963
523
Posters
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, Bp., Offset és J. Ny., 3160 pld., hajtva, 57x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3414436
11964
523
Posters
1979 Koppány Simon (1943-)-Hodosi Mária (1943-): Nem élhetek muzsikaszó nélkül. Filmplakát, hajtásnyommal, 58x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3518352
11965
523
Posters
Koppány Simon (1943- ): Szkíták aranya, 1985, kiállítási plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, 58x83 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3470554
11966
523
Posters
Kovách Aladár: Téli zsoltár c. darabjának plakátja. 50x70 cm hozzá a dráma szövegkönyve, Lajos Ferenc (1912-1998) grafikáival még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3398273
11967
523
Posters
1983 Kovács Péter kiállítása, Bartók Béla Galéria, Szeged, papír. Kossuth Nyomda. Feltekerve. Sérült. 70×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3450497
11968
523
Posters
Kováts Tibor (-): Ezt nem tanultuk, 1976. Filmplakát, ofszet, papír, O. és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80,5x56 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3450521
11969
523
Posters
Kulinyi István (1945- ): Én és Caterina, 1982. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Bp., Offset és Játékkártya Ny., 2300 pld., hajtva, szakadásokkal, lapszéli sérülésekkel, 82x56,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3438104
11970
523
Posters
2012 Kung Fu Panda 2., filmplakát, papír, feltekerve, gyűrött, lapszéli apró szakadásokkal, 98x68 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3503328
11971
523
44000
Posters
Köpeczi Bócz István (1919-1978): Nem ér a nevem (Tolnay Klári, Páger Antal, Psota Irén, Latabár Kálmán stb.), filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, hajtásnyommal, néhány apró lyukkal, 57x41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
3466239
11972
523
Posters
1980 Labirintus, Ország Lili kiállítása, BTM, plakát, ofszet, papír, Kossuth Nyomda. Lapszéli apró szakadásokkal. 82×57,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft