Kerámiák

Tételek száma: 165

Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm
12036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Kis Zoltán Hódmezővásárhely 6 darab csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 10 cm
12037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
12038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm
12039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
12040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Elefántos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23x37 cm
12041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm
12042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Karcagi mázas kerámia edény, alján jelzett (Karcag Agyagipar), hibátlan d: 17 cm, m: 17 cm
12043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Madármintás festett kerámia óratest, d: 24 cm
12044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kerámia sörös korsó, fém fedéllel, 17 cm
12045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
13 db kerámia fali dísztányér, közötte Soos kerámia, Wedgewood porcelán, stb NEM POSTÁZZUK
12046.

13 db kerámia fali dísztányér, közötte Soos kerámia, Wedgewood porcelán, stb
NEM POSTÁZZUK

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
12047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események