Kerámiák Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3506526
12012
522
Art-ceramics
3 darab erdélyi bokály, közte Józsa János Korond, kopással, m: 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508378
12013
522
Art-ceramics
Olasz karcolt díszítéses kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3506925
12014
522
Art-ceramics
Herend Pottery gyertyatartó. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3511084
12015
522
Art-ceramics
Szilke. Mázas cserép, Torda, 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3503525
12016
522
Art-ceramics
Erdélyi István mid-century váza. Hibátlan, m: 32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3508438
12017
522
Art-ceramics
Fekete kerámia falimaszk, 24x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3502342
12018
522
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi ritka pink mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3503541
12019
522
Art-ceramics
Ugrasztott mázas iparművész váza, Terv.: Várdeák Ildikó, minimális mázhibával, m: 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3503558
12020
522
Art-ceramics
Hegyiné Lux Ágnes: Geometrikus falitál. Jelzett, kis kopással, d: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3506520
12021
522
Art-ceramics
Józsa János Korond madárpár mintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3507224
12022
522
3200
Art-ceramics
Szerzetes figurás italos palack, számozott, hibátlan, m: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3504359
12023
522
Art-ceramics
Tófej mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események