https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Kerámiák

Tételek száma: 165

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
1
12000.

Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm
1
12001.

Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1
12002.

Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm
1
12003.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm
1
12004.

Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.
1
12005.

Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
1
12006.

Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm
1
12007.

Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm
1
12008.

cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm
1
12009.

Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm
1
12010.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
1
12011.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz