Kerámiák Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3429673
12084
522
Art-ceramics
Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3465491
12085
522
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3452845
12086
522
3200
Art-ceramics
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3447784
12087
522
Art-ceramics
Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3452866
12088
522
4200
Art-ceramics
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3445685
12089
522
3400
Art-ceramics
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3452854
12090
522
4800
Art-ceramics
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3454486
12091
522
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3444552
12092
522
Art-ceramics
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3438970
12093
522
Art-ceramics
Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3446170
12094
522
15000
Art-ceramics
cca 1970/80 Iparművész falitál, plasztikus díszítéssel, csorgatott- és vulkánmázas, kis mázhibákkal, tűzhibával, jelzés nélkül, d: 28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3452869
12095
522
4200
Art-ceramics
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események