https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Kerámiák

Tételek száma: 165

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm
1
12084.

Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
1
12085.

Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
1
12086.

Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm
1
12087.

Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
1
12088.

Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
1
12089.

Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm
1
12090.

Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
1
12091.

Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
1
12092.

Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm
1
12093.

Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
cca 1970/80 Iparművész falitál, plasztikus díszítéssel, csorgatott- és vulkánmázas, kis mázhibákkal, tűzhibával, jelzés nélkül, d: 28 cm
1
12094.

cca 1970/80 Iparművész falitál, plasztikus díszítéssel, csorgatott- és vulkánmázas, kis mázhibákkal, tűzhibával, jelzés nélkül, d: 28 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
1
12095.

Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz