https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 83

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Franciaország 1975. "30éme anniversaire de la FSM - 1945 Paris 1975 / Federation - Syndicale - Mondiale" kétoldalas bronz emlékérem a Szakszervezeti Világkongresszus 30. évfordulójának alkalmából. Szign.: Šindelař (60mm) T:AU France 1975. "30éme anniversaire de la FSM - 1945 Paris 1975 / Federation - Syndicale - Mondiale" double-sided bronze commemorative medal on the occasion of the 30th anniversary of the World Trade Union Congress. Sign: Šindelař (60mm) C:AU
1
32532.

Franciaország 1975. "30éme anniversaire de la FSM - 1945 Paris 1975 / Federation - Syndicale - Mondiale" kétoldalas bronz emlékérem a Szakszervezeti Világkongresszus 30. évfordulójának alkalmából. Szign.: Šindelař (60mm) T:AU
France 1975. "30éme anniversaire de la FSM - 1945 Paris 1975 / Federation - Syndicale - Mondiale" double-sided bronze commemorative medal on the occasion of the 30th anniversary of the World Trade Union Congress. Sign: Šindelař (60mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Franciaország 1978. "Tourisme / 3eme Prix de Presentation Office National Hongrois du Tourisme Foire de Paris 1978" kétoldalas ezüstpatinázott bronz plakett (68mm) T:AU France 1978. "Tourisme / 3eme Prix de Presentation Office National Hongrois du Tourisme Foire de Paris 1978" double-sided silver-plated bronze plaque (68mm) C:AU
1
32533.

Franciaország 1978. "Tourisme / 3eme Prix de Presentation Office National Hongrois du Tourisme Foire de Paris 1978" kétoldalas ezüstpatinázott bronz plakett (68mm) T:AU
France 1978. "Tourisme / 3eme Prix de Presentation Office National Hongrois du Tourisme Foire de Paris 1978" double-sided silver-plated bronze plaque (68mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Franciaország 2006. "Marianne l"Europe en argent" 5E névértékű Ag bélyegveret blisterben T:UNC halvány patina
1
32534.

Franciaország 2006. "Marianne l"Europe en argent" 5E névértékű Ag bélyegveret blisterben T:UNC halvány patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Görögország 2017. "Világpénzügyi Kiállítási 2017. február 3-5." kétoldalas, aranyozott Al-bronz érem, karton díszlaphoz rögzítve (30mm) T:PP Greece 2017. "World Money Fair 3.-5. feb '17" two-sided gilded Al-bronze medal, attached to decorative cardboard (30mm) C:PP
1
32535.

Görögország 2017. "Világpénzügyi Kiállítási 2017. február 3-5." kétoldalas, aranyozott Al-bronz érem, karton díszlaphoz rögzítve (30mm) T:PP
Greece 2017. "World Money Fair 3.-5. feb '17" two-sided gilded Al-bronze medal, attached to decorative cardboard (30mm) C:PP

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Habsburg Birodalom / Augsburg 1690. I. József római királlyá koronázása emlékérem "NEC PLURI BUS IMPAR. - IOSEPHUS REX VNGARIAE CORONATVS IN REGEM ROMANORVM AVGVSTAE D. 26 IAN 1690 / Eleonóra Magdolna - I. Lipót - II. Miksa Emánuel - Johann VIII. Hugo von Orsbeck - Fülöp Vilmos - I. Frigyes - III. János György - József Kelemen - Anselm Franz von Ingelheim" kétoldalas koronázási zseton. Szign.: "Philip Heinrick Müller" (40,46g/48mm) T:VF, patina / Habsburg Monarchy / Augsburg 1690. Coronation of Joseph I as King of the Romans commemorative medal "Nec Pluri Bus Impar - Josephvs Rex Ungariae Coronatus in Regem Romanorum Augustae D 26 jan 1690 / Eleonore Magdalene of Neuburg - Leopold I - Maximilian II - Johann VIII. Hugo von Orsbeck - Philip William - Frederick Barbarossa - John George III - Joseph Clemens - Anselm Franz von Ingelheim" two-sided Coronation jeton. Sign.: "Philip Heinrick Müller" (40,46g/48mm) C:VF, patina
1
32536.

Habsburg Birodalom / Augsburg 1690. I. József római királlyá koronázása emlékérem "NEC PLURI BUS IMPAR. - IOSEPHUS REX VNGARIAE CORONATVS IN REGEM ROMANORVM AVGVSTAE D. 26 IAN 1690 / Eleonóra Magdolna - I. Lipót - II. Miksa Emánuel - Johann VIII. Hugo von Orsbeck - Fülöp Vilmos - I. Frigyes - III. János György - József Kelemen - Anselm Franz von Ingelheim" kétoldalas koronázási zseton. Szign.: "Philip Heinrick Müller" (40,46g/48mm) T:VF, patina /
Habsburg Monarchy / Augsburg 1690. Coronation of Joseph I as King of the Romans commemorative medal "Nec Pluri Bus Impar - Josephvs Rex Ungariae Coronatus in Regem Romanorum Augustae D 26 jan 1690 / Eleonore Magdalene of Neuburg - Leopold I - Maximilian II - Johann VIII. Hugo von Orsbeck - Philip William - Frederick Barbarossa - John George III - Joseph Clemens - Anselm Franz von Ingelheim" two-sided Coronation jeton. Sign.: "Philip Heinrick Müller" (40,46g/48mm) C:VF, patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Hollandia 2001. 12,75G névértékű Ag bélyegérem karton díszlapon, tanúsítvánnyal (0.999/21x25mm) T:UNC, patina Netherlands 2001. Ag stamp coin with value of 12,75 Gulden on decorative sheet with certificate (0.999/21x25mm) C:UNC, patina
1
32537.

Hollandia 2001. 12,75G névértékű Ag bélyegérem karton díszlapon, tanúsítvánnyal (0.999/21x25mm) T:UNC, patina
Netherlands 2001. Ag stamp coin with value of 12,75 Gulden on decorative sheet with certificate (0.999/21x25mm) C:UNC, patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Izrael DN(~1970) "A Munkások Általános Szövetsége Izrael Földjén, minden munkájában jót látott - Prédikátor 2:13" kétoldalas bronz emlékérem eredeti fa díszdobozban (60mm) T:AU Israel ND(~1970) "The General Federation of Workers in the land of Israel, saw good in all his labor - Ecclesiastes 2:13" two-sided bronze commemorative medallion in original wood case (60mm) C:AU
1
32538.

Izrael DN(~1970) "A Munkások Általános Szövetsége Izrael Földjén, minden munkájában jót látott - Prédikátor 2:13" kétoldalas bronz emlékérem eredeti fa díszdobozban (60mm) T:AU
Israel ND(~1970) "The General Federation of Workers in the land of Israel, saw good in all his labor - Ecclesiastes 2:13" two-sided bronze commemorative medallion in original wood case (60mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kuba 1983. "A Moncada-támadás 30. évfordulója 1953-1983 / Siboney farm" kétoldalas bronz emlékérem kartontokban (35mm) + Németország 1991. "Ottakring 100 éves 1891-1991 / Hiszünk az ötletekben" kétoldalas bronz emlékérem (20mm) T:AU Cuba 1983. "XXX Aniversario Asalto al Moncada 1953-1983 / Granja Siboney" two-sided bronze commemorative medallion in cardboard case (35mm) + Germany 1991. "Ottakring 100 jahre 1891-1991 / Wir glauben an ideen" two-sided bronze commemorative medallion (20mm) C:AU
1
32539.

Kuba 1983. "A Moncada-támadás 30. évfordulója 1953-1983 / Siboney farm" kétoldalas bronz emlékérem kartontokban (35mm) + Németország 1991. "Ottakring 100 éves 1891-1991 / Hiszünk az ötletekben" kétoldalas bronz emlékérem (20mm) T:AU
Cuba 1983. "XXX Aniversario Asalto al Moncada 1953-1983 / Granja Siboney" two-sided bronze commemorative medallion in cardboard case (35mm) + Germany 1991. "Ottakring 100 jahre 1891-1991 / Wir glauben an ideen" two-sided bronze commemorative medallion (20mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lengyelország 1970 k. "Stocznia Polnocna Im bohaterow westerplatte - Északi hajógyár / B-400" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (43x50mm) T:AU Poland cca. 1970. "Stocznia Polnocna Im bohaterow westerplatte - Northern Shipyard / B-400" double-sided bronze commemorative medal in original case (43x50mm) T:AU
1
32540.

Lengyelország 1970 k. "Stocznia Polnocna Im bohaterow westerplatte - Északi hajógyár / B-400" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (43x50mm) T:AU
Poland cca. 1970. "Stocznia Polnocna Im bohaterow westerplatte - Northern Shipyard / B-400" double-sided bronze commemorative medal in original case (43x50mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lengyelország 1970 k. "Swinoujscie" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF patina Poland cca 1970. "Świnoujście" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF patina
1
32541.

Lengyelország 1970 k. "Swinoujscie" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF patina
Poland cca 1970. "Świnoujście" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lengyelország 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20 éves a Rzeszówi Pedagógiai Egyetem)" kétoldalas bronz emlékplakett eredeti tokban (80x80mm) T:AU Poland 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20th anniversary of the Pedagogical University of Rzeszów)" double-sided bronze commemorative plaque in original case (80x80mm) C:AU
1
32542.

Lengyelország 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20 éves a Rzeszówi Pedagógiai Egyetem)" kétoldalas bronz emlékplakett eredeti tokban (80x80mm) T:AU
Poland 1973. "XX lat Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszówie (20th anniversary of the Pedagogical University of Rzeszów)" double-sided bronze commemorative plaque in original case (80x80mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lengyelország 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Kábelvasút 2007 - Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója / Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója - 1936 óta létezünk)" aranyozott emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) Poland 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Cable Railway 2007 - Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary / Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary - We have been existing since 1936)" gilt commemorative medal (32mm) C:AU (originally PP)
1
32543.

Lengyelország 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Kábelvasút 2007 - Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója / Lengyel Kábelvasutak A PKL 70. évfordulója - 1936 óta létezünk)" aranyozott emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP)
Poland 2007. "Kolej Linowa 2007 - Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL / Polskie Koleje Linowe 70-lecie PKL - Istniejemy od 1936 r. (Cable Railway 2007 - Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary / Polish Cable Railways PKL 70th Anniversary - We have been existing since 1936)" gilt commemorative medal (32mm) C:AU (originally PP)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz