Brazília 1954. "A Páteo do Colégio alapításának 400. évfordulója emlékére" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Olimpica. "Conduzindo suas Bandeiras, S?o Paulo vergou a Tordesillas - Páteo do Colégio - 1554 / Sao Paulo, Brasil" (69mm) T:AU Brazil 1954. "In commemoration of the 400th anniversary of the founding of the Páteo do Colégio" double-sided gilded bronze commemorative medal in original case. Sign: Olimpica. "Conduzindo suas Bandeiras, Sao Paulo vergou a Tordesillas - Páteo do Colégio - 1554 / S?o Paulo, Brasil" (69mm) C:AU
Csehszlovákia 1955. "Mezinárodni Modelárská Soutěž - ČŠR 1955 (Nemzetközi Modellverseny - Csehszlovák Köztársaság, 1955)" ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban, hátoldalán "II. místo kategorie: Modely motorové upoutané trysky (II. hely, motorral lekötött sugárhajtású modellek kategóriában)" gravírozással (60mm) T:XF Czechoslovakia 1955. "Mezinárodni Modelárská Soutěž - ČŠR 1955 (International Modeling Competition - Czechoslovak Republic 1955)" silvered bronze award medal in original case, with "II. místo kategorie: Modely motorové upoutané trysky (2nd place in the category: Motor-tethered jet models)" engrave on the back (60mm) C:XF
Csehszlovákia 1970. "Národní Kulturní Památka - Tábor / 1420-1970 - Z odkazu dějin" kétoldalas bronz emlékplakett Tábor város alapításának 550. évfordulója alkalmából, eredeti tokban. Szign.: Palavsky (61x78mm) T:UNC Czechoslovakia 1970. "Národní Kulturní Památka - Tábor / 1420-1970 - Z odkazu dějin" double-sided bronze commemorative plaque on the occasion of the 550th anniversary of the founding of the town of Tábor, in original case. Signed: Palavsky (61x78mm) C:UNC
Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem plombált tokban. Szign.: "C. I. Fodor" (38mm) T:PP, patina Czechoslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" two-sided, silver-plated bronze medallion in a sealed plastic case. Sign.: "C. I. Fodor" (38mm) C:PP, patina
Csehszlovákia DN "J.A. Komensky 1592-1670 / Muzeum J.A. Komenskeho Uhersky Brod" kétoldalas bronz emlékérem T:XF Czechoslovakia ND "J.A.Komensky 1592-1670 / Muzeum J.A. Komenskeho Uhersky Brod" double-sided bronz medallion C:XF
Franciaország 1889. "LES TRAVAUX ONT COMMENCÉ LE 27 JANV. 1887 LE MONUMENT A ÉTÉ INAUGURÉ LE 6 MAI 1889 - INVALIDES 105 NOT DAME 66 COLOGNE 159 OPERA 56 G. PYRAMIDE 146 PANTHEON 83 S. PIERRE132 ARC DE TRIOMPHE 45 ROUEN 150 OBELISQUE WASHINGTON 169 TOUR EIFFEL 300 / SOUVENIR DE MON ASCENSION AU 1ER ETAGE DE LA TOUR EIFFEL 1889 - USINE METALLURGIQUE PARISIENNE" kétoldalas, bronz, vert emlékérem. Szign.: L. Trotin (42,5mm) T:AU
France 1889. "LES TRAVAUX ONT COMMENCÉ LE 27 JANV. 1887 LE MONUMENT A ÉTÉ INAUGURÉ LE 6 MAI 1889 - INVALIDES 105 NOT DAME 66 COLOGNE 159 OPERA 56 G. PYRAMIDE 146 PANTHEON 83 S. PIERRE132 ARC DE TRIOMPHE 45 ROUEN 150 OBELISQUE WASHINGTON 169 TOUR EIFFEL 300 / SOUVENIR DE MON ASCENSION AU 1ER ETAGE DE LA TOUR EIFFEL 1889 - USINE METALLURGIQUE PARISIENNE" double-sided, bronze, struck medallion. Sign: L. Trotin. (42,5mm) C:AU
Franciaország 1900 k. "Ville de Pau / Henri IV" kétoldalas bronz emlékérem gravírozással. Szign.:Raovl Benard (67mm) T:AU France ~1900. "Ville de Pau / Henri IV" double-sided bronze medallion with engraving. Sign.:Raovl Benard (67mm) C:AU
Franciaország 1911 k. "POITEVINE / Baptistere St Jean" kétoldalas, vert bronz plakett. Szign.: Ernesta Robert-Merignac (63x51mm) T:AU France ~1911. "POITEVINE / Baptistere St Jean" double-sided, struck bronze plaque. Sign.: Ernesta Robert-Merignac (63x51mm) C:AU
Franciaország 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (Általános Munkaszövetség - 70. évforduló 1895-1965)" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel, eredeti dísztokban (78mm) T:AU France 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (General Confederation of Labor - 70th Anniversary 1895-1965)" double-sided bronze commemorative medal, marked "BRONZE" on the edge, in original decorative case (78mm) T:AU