Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 83

1971. "Első Európa-tallér / Robert Schuman 1886-1963" kétoldalas Ag emlékérem (25.61g/0.900/40mm) T:AU patina 1971. "1st Thaler of Europe / Robert Schuman 1886-1963" double-sided Ag commemorative medal (25.61g/0.900/40mm) C:AU patina Krause X#201
32508.

1971. "Első Európa-tallér / Robert Schuman 1886-1963" kétoldalas Ag emlékérem (25.61g/0.900/40mm) T:AU patina
1971. "1st Thaler of Europe / Robert Schuman 1886-1963" double-sided Ag commemorative medal (25.61g/0.900/40mm) C:AU patina
Krause X#201

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
1972. "Harmadik Európa-tallér / Alcide de Gasperi 1881-1954" kétoldalas Ag emlékérem (25.63g/0.900/40mm) T:AU,XF patina 1972. "3rd Thaler of Europe / Alcide de Gasperi 1881-1954" double-sided Ag commemorative medal (25.63g/0.900/40mm) C:AU,XF patina
32509.

1972. "Harmadik Európa-tallér / Alcide de Gasperi 1881-1954" kétoldalas Ag emlékérem (25.63g/0.900/40mm) T:AU,XF patina
1972. "3rd Thaler of Europe / Alcide de Gasperi 1881-1954" double-sided Ag commemorative medal (25.63g/0.900/40mm) C:AU,XF patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
32510.

Amerikai Egyesült Államok 1851. "Kossuth Lajos" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "COPIE" jelzéssel (42mm) T:XF
USA 1851. "Louis Kossuth" one-sided bronze commemorative medallion with "COPIE" mark on the back (42m) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Megemlékezés az amerikai forradalom kétszázadik évfordulójáról Connecticutban / Az első írásos kormányzati rendszer 1639" bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA 1976. "Commemorating the American Revolution bicentennial in Connecticut / The First Written System of Government 1639" bronz emlékérem (38mm) C:UNC
32511.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Megemlékezés az amerikai forradalom kétszázadik évfordulójáról Connecticutban / Az első írásos kormányzati rendszer 1639" bronz emlékérem (38mm) T:UNC
USA 1976. "Commemorating the American Revolution bicentennial in Connecticut / The First Written System of Government 1639" bronz emlékérem (38mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Amerikai Egyesült Államok DN "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." kétoldalas, aranyozott bronz plakett (76mm) T:AU kis patina USA ND "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." double-sided, gilt bronze plaque (76mm) C:AU small patina
32512.

Amerikai Egyesült Államok DN "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." kétoldalas, aranyozott bronz plakett (76mm) T:AU kis patina
USA ND "Rose Fitzgerald Kennedy - Leadership award / My vision is a world where mental retardation will be overcome-where many glowing possibilities are open to all special people." double-sided, gilt bronze plaque (76mm) C:AU small patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Ausztria(?) 1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz plakett. Szign.: E.v.H. (89x67mm) T:AU Austria (?) cca 1900. "Portrait of an old lady looking left" one-sided bronze plaque.: E.v.H. (89x67mm) C:AU
32513.

Ausztria(?) 1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz plakett. Szign.: E.v.H. (89x67mm) T:AU
Austria (?) cca 1900. "Portrait of an old lady looking left" one-sided bronze plaque.: E.v.H. (89x67mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Ausztria 1834. "Andreas Liber báró orvostudományban elért sikereinek 50. évfordulójára" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronz, kétoldalas, vert emlékérem. Szign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) T:XF ph.  Austria 1834. "50th Anniversary of Andreas Liber Baro de Stifft" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronze, double-sided, struck commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) C:XF edge error
32514.

Ausztria 1834. "Andreas Liber báró orvostudományban elért sikereinek 50. évfordulójára" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronz, kétoldalas, vert emlékérem. Szign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) T:XF ph.

Austria 1834. "50th Anniversary of Andreas Liber Baro de Stifft" "ANDREAS LIBER BARO DE STIFFT - I. D. BOEHM. F. / LAVREAM SEMISECVLAREM CELEBRAT ORDO MEDICORVM VINDOBONENSIVM MDCCCXXXIV - NAT. 29 NOV. 1760 FROM 21 AVG. 1784" bronze, double-sided, struck commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51,5mm) C:XF edge error

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Ausztria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: R. Marschall (3,97g/20mm) T:XF,VF ph., fny. Austria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" double-sided hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (3,97g/20mm) C:XF edge error, ear mark
32515.

Ausztria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: R. Marschall (3,97g/20mm) T:XF,VF ph., fny.
Austria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" double-sided hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (3,97g/20mm) C:XF edge error, ear mark

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ausztria 1920-1930 k. "Bundeskanzler Dr. I. Seipel" egyoldalas bronz plakett (52x75mm) + Franciaország DN "Le jour ou les peuples auront compris quivous etiez ils mordront la terre de chagrin et deremords ils l'arroseront de leurs larmes et ils vous eleveront des temples -Vercors" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (58mm) + DN "Háziállatok-Baromfi" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU-VF egyiken kitörés Austria ~1920-1930. "Bundeskanzler Dr. I. Seipel" Br plaque (52x75mm) + France ND "Le jour ou les peuples auront compris quivous etiez ils mordront la terre de chagrin et deremords ils l'arroseront de leurs larmes et ils vous eleveront des temples -Vercors" double-sided bronze medal in decorative case (58mm) + "Pets-Poultry" one-sided bronze medal (50mm) C:AU-VF crack on one
32516.

Ausztria 1920-1930 k. "Bundeskanzler Dr. I. Seipel" egyoldalas bronz plakett (52x75mm) + Franciaország DN "Le jour ou les peuples auront compris quivous etiez ils mordront la terre de chagrin et deremords ils l'arroseront de leurs larmes et ils vous eleveront des temples -Vercors" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (58mm) + DN "Háziállatok-Baromfi" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU-VF egyiken kitörés
Austria ~1920-1930. "Bundeskanzler Dr. I. Seipel" Br plaque (52x75mm) + France ND "Le jour ou les peuples auront compris quivous etiez ils mordront la terre de chagrin et deremords ils l'arroseront de leurs larmes et ils vous eleveront des temples -Vercors" double-sided bronze medal in decorative case (58mm) + "Pets-Poultry" one-sided bronze medal (50mm) C:AU-VF crack on one

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ausztria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Karácsony) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronz kétoldalas emlékérem eredeti karton díszlapon (hajtott) (40mm) T:UNC  Austria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Christmas) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronze double-sided commemorative medallion on original decorative cardboard (folded) (40mm) C:UNC
32517.

Ausztria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Karácsony) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronz kétoldalas emlékérem eredeti karton díszlapon (hajtott) (40mm) T:UNC
Austria 2012. "Frohe Weihnachten 2012 (Christmas) / Stille Nacht, Heilige Nacht!" bronze double-sided commemorative medallion on original decorative cardboard (folded) (40mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
32518.

Ausztria DN egyoldalas törpés - gémes bronz plakett. Szign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) T:AU
Austria ND one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Belgium 1888. "Grand Concours International des Sciences et de l'Industrie Bruxelles 1888 / Leopold II Roi des Belges (Nagy Nemzetközi Tudományos és Ipari Verseny Brüsszel 1888 / II. Lipót, a belgák királya)" bronz emlékérem (63mm) T:AU patina / Belgium 1888. "Grand Concours International des Sciences et de l'Industrie Bruxelles 1888 / Leopold II Roi des Belges (Great International Scientific and Industrial Competition Brussels 1888 / Leopold II, King of the Belgians)" bronze commemorative medal (63mm) C:AU patina
32519.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft