Tétel

Licitálható

Licitálok:

100 000 120 000 140 000

Kikiáltási ár:

100 000 Ft
271,00 EUR, 312,50 USD

Minimális ajánlat:

100 000 Ft

Leírás:

Habsburg Birodalom / Augsburg 1690. I. József római királlyá koronázása emlékérem "NEC PLURI BUS IMPAR. - IOSEPHUS REX VNGARIAE CORONATVS IN REGEM ROMANORVM AVGVSTAE D. 26 IAN 1690 / Eleonóra Magdolna - I. Lipót - II. Miksa Emánuel - Johann VIII. Hugo von Orsbeck - Fülöp Vilmos - I. Frigyes - III. János György - József Kelemen - Anselm Franz von Ingelheim" kétoldalas koronázási zseton. Szign.: "Philip Heinrick Müller" (40,46g/48mm) T:VF, patina /
Habsburg Monarchy / Augsburg 1690. Coronation of Joseph I as King of the Romans commemorative medal "Nec Pluri Bus Impar - Josephvs Rex Ungariae Coronatus in Regem Romanorum Augustae D 26 jan 1690 / Eleonore Magdalene of Neuburg - Leopold I - Maximilian II - Johann VIII. Hugo von Orsbeck - Philip William - Frederick Barbarossa - John George III - Joseph Clemens - Anselm Franz von Ingelheim" two-sided Coronation jeton. Sign.: "Philip Heinrick Müller" (40,46g/48mm) C:VF, patina

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft