Térképek Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3507810
19679
522
Maps
1927 Karte der Lechtaler Alpen, Klostertalergruppe / Lech-völgyi Alpok (Ausztria) térképe, 1 : 25.000, kisebb sérülésekkel, 84,5x69 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507141
19680
522
Maps
cca 1910 4 db Lengyelország különböző részeit ábrázoló térkép, változó állapotban, körbevágva, egyenként 56x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3505515
19681
522
Maps
ca 2000 Az M0-s autóút átnézeti térképe. 85x100 cm M: 1: 50 000. Unitef. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508502
19682
522
Maps
1960 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1961. január 1-től, menetrendekkel, 34,5x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508538
19683
522
Maps
1928 Netzplan der städt. Verkehrsmittel in Wien / Bécs közlekedési hálózatának térképe, néhány kis sérüléssel, folttal, 70x99 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508497
19684
522
Maps
1936 Budapest (északi rész) és Szentendre környékének térképe, 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kis foltokkal, 47x63 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508509
19685
522
Maps
1977 A Budapesti Közlekedési Vállalat (BKV) vonalhálózati térképe, hátoldalán menetrendekkel, kis lapszéli sérüléssel, 47x66,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3508524
19686
522
Maps
cca 1939 Budapest Plan und Führer, német nyelvű térkép és idegenforgalmi tájékoztató, a Székesfővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása, 48,5x81 cm + 1936 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. zsebtérkép, 11,5x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508487
19687
522
Maps
1927 Budapest térképe, a Budapesti útmutató és címtár - Rendőrségi zsebkönyv melléklete, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kisebb szakadással, 82x90 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3508477
19688
522
Maps
1892 Reise-Karte von Deutschland, der Schweiz, den Niederlanden und Belgien nebst Teilen der angrenzenden Länder [...] / Németország, Svájc, Hollandia és Belgium térképe (a szomszédos országok egyes részeivel), 1 : 2.150.000, Glogau, Carl Flemming, vászonra kasírozva, 66,5x82 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3484102
19689
522
Maps
3 db olasz térkép: Siena megye, Nápoly, Colle di Val d'Elsa. Vegyes állapotban, 36x47,5 cm és 64x71 cm között még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3413421
19690
522
Maps
cca 1890-1900 Veszprém megye közigazgatási térképe (a Balatonnal). Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, 50,5x37,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események