Térképek

Tételek száma: 100

1927 Karte der Lechtaler Alpen, Klostertalergruppe / Lech-völgyi Alpok (Ausztria) térképe, 1 : 25.000, kisebb sérülésekkel, 84,5x69 cm
19679.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1910 4 db Lengyelország különböző részeit ábrázoló térkép, változó állapotban, körbevágva, egyenként 56x37 cm
19680.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
ca 2000 Az M0-s autóút átnézeti térképe. 85x100 cm M: 1: 50 000. Unitef.
19681.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1960 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1961. január 1-től, menetrendekkel, 34,5x39,5 cm
19682.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1928 Netzplan der städt. Verkehrsmittel in Wien / Bécs közlekedési hálózatának térképe, néhány kis sérüléssel, folttal, 70x99 cm
19683.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1936 Budapest (északi rész) és Szentendre környékének térképe, 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kis foltokkal, 47x63 cm
19684.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1977 A Budapesti Közlekedési Vállalat (BKV) vonalhálózati térképe, hátoldalán menetrendekkel, kis lapszéli sérüléssel, 47x66,5 cm
19685.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
cca 1939 Budapest Plan und Führer, német nyelvű térkép és idegenforgalmi tájékoztató, a Székesfővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása, 48,5x81 cm + 1936 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. zsebtérkép, 11,5x15 cm
19686.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1927 Budapest térképe, a Budapesti útmutató és címtár - Rendőrségi zsebkönyv melléklete, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kisebb szakadással, 82x90 cm
19687.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1892 Reise-Karte von Deutschland, der Schweiz, den Niederlanden und Belgien nebst Teilen der angrenzenden Länder [...] / Németország, Svájc, Hollandia és Belgium térképe (a szomszédos országok egyes részeivel), 1 : 2.150.000, Glogau, Carl Flemming, vászonra kasírozva, 66,5x82 cm
19688.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3 db olasz térkép: Siena megye, Nápoly, Colle di Val d'Elsa. Vegyes állapotban, 36x47,5 cm és 64x71 cm között
19689.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
cca 1890-1900 Veszprém megye közigazgatási térképe (a Balatonnal). Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, 50,5x37,5 cm
19690.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események