Térképek Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3507515
19655
522
Maps
Magyarország közigazgatási és közlekedési térképe 1926.Szerkesztette és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Budapest, 1926. M. Kir. Állami Térképező Intézet nyomása. 18 db (Teljes!) színes, számozott, hajtogatott térképszelvény, mérete (szelvényenként): 313x912mm, a térkép teljes mérete: 1878x2736 mm. M.: 1:200 000. Első lapon apró beszakadással még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3476266
19656
522
Maps
cca 1948 Magyarország autó és távolsági térképe, 1:500 000, szerk. és kiadja: Turner István, vászontérkép, 105,5×77,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3476275
19657
522
Maps
MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3450774
19658
522
Maps
1915 Plan der Grossgemeinde Wien, Bezirke I-XXI / Bécs térképe (I-XXI. kerületek), 1 : 25.000, Artaria & Co. kiadása, vászontérkép, sérült, hiányos borítóval, utcajegyzékkel, 72x108 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3450785
19659
522
Maps
1953 De Stormvloed van 1 Februari 1953 / Az 1953-as északi-tengeri árvíz, holland térkép, 1 : 250.000, 47x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3507286
19660
522
Maps
1939 A Keleti Mecsek turista-térképe, rajz: Kovács Attila, kiadja: Pécs szab. kir. város idegenforgalmi irodája, Bp., Klösz-ny., 34x30,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507066
19661
522
Maps
cca 1920-1930 Salzkammergut kirándulótérképe (keleti és nyugati rész), 2 db térkép, Freytag & Berndt Touristen-Wanderkarte, 1 : 100.000, kissé sérült, foltos, 62x52 cm és 64x46 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3508391
19662
522
Maps
cca 1916 G. Freytags Közép-Románia részletes térképe, külön Bukarest város térképekkel, (Deteilkarte von Mittel-Rumänien und der angrenzenden Länder, 1: 400.000, nebst Plan von Bukarest, 1:30.000, und Karte der Umgebung von Bukarest, 1:150.000 .), színes, eredeti borítékkal, kiváló állapotban, 99x58 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3505703
19663
522
Maps
1970-80, 3 darab Budapest és Magyarország térkép még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507393
19664
522
Maps
ca 1910 Josef Heitzenberger: Plan der k. k. Stadt Wiener Neustadt - Bécsújhely térképe. 35x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3507387
19665
522
Maps
cca 1920 A Balaton 1:75:000 térképe, 3 részes: I.: Keszthely és Badacsony, II.: Fonyód és Szárszó, II.: Szárszó és Balatonkenese. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, foltos vászonnal, sérült kiadói kartontokban, 51x36 cm, 52x37 cm, 60x43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3407007
19666
522
Maps
ca 1910 Turócz vármegye térképe Gönczy Pál: 30x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események