[Felső-Szászország, Brandenburg, Pomeránia rézmetszetű térképe] Le Cercle de La Haute Saxe Le Duche et Electorat de Saxe Les Marquisats de Misnie et de Lusace La Landgraviat de Thuringe Le Brandenbourg et La Pomeranie. Rézmetszet. Megjelent S. Sanson Paris. 1681. 880x490 mm
Sanson 1681. Copper-engraved map of Upper Saxony, Brandenburg, Pomerania
[Európa rézmetszetű térképe ] Europe . John Thomson, 1817. kiadó: J. & G. Menzies. Színezett rézmetszet, 430 x 510 mm / Map of Europe Colored engraving. 430 x 510 mm
dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Cholnoky földrajzi és statisztikai atlasz. Bp., 1929, Győző Andor. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.