Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 18

23509.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
23510.

Honti Jenő: Bolyongások a természet birodalmában. Györgyfi György rajzaival.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Vuray 0.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp.,[1929.], Athenaeum, 215+1 p. + 6 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén foltos borító
23511.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Seilmeier, Gerhard (főszerk.): Vadászati lexikon. Debrecen, 1997, Méliusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23512.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1927.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. +388 p. + 64 (fekete-fehér képtáblák) t.+1 (térkép) t. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, néhány kijáró lap szélén sérülésekkel.
23513.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
23514.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
23515.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Szkrebickij-Csaplina: Ébred az erdő. A vadon élete. Bp., 1950. Magyar-Szovjet. Kiadói félvászon kötésben, kis kopással
23516.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond 2 kötete: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Vadonvilág. Széchenyi Zsigmond nyomában
23517.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopottas kartonált papírkötés, kiadói védőborítóban.
23518.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1929 Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszerárusító Üzeme, fekete-fehér képekkel illusztrált ismertető prospektus, Bp., Pallas-ny., 2 sztl. lev. Hajtott, kissé viseltes állapotban.
23519.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. + Széchenyi Zsigmond ex librise, 10x7 cm
23520.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események