Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926... https://www.darabanth.com/hu/517-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/522.0/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~145/Kittenberger-Kalman-Vadasz-es-gyujtouton-Kelet-Afrikaban-1903-1926-Nagybanyai-Horthy-Jeno~II3505507
Licitálok: 4 200 5 000 5 500 Belépés
3505507
23513
522
4200
Books: Hunting
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,38 EUR , 13,13 USD
Minimális ajánlat: 4 200 Ft
Leírás: Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1927.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. +388 p. + 64 (fekete-fehér képtáblák) t.+1 (térkép) t. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, néhány kijáró lap szélén sérülésekkel.
: tg
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft