3 db vadászati könyv - Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp., Magvető. + Felkészülés az Állami Vadászvizsgára. + A Magyar Vadászok Országos Szövetsége fegyelmi szabályzata. Kiadói egészvászon és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Antos Zoltán et al.: Amit a horgásznak tudnia kell. Bp., 1983, Magyar Országos Horgász Szövetség, 46+(2) p.+ 4 (képek) t. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. + Országos horgászrend, 16 p.
Agrártudományi Egyetem Erdőmérnöki Karának évkönyve. Annales Facultatis Disciplinae Silvaticae Universitatis Scientiae Agriculturae. Tomus I. Fasciculus 1. Redigit: Dr. D. Fehér. Sopron, 1950., Agrártudományi Egyetem Erdőmérnöki Kara, 461+1 p.+20 t. + 2 (kihajtható táblázat) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, volt könyvtári példány.