Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 18

23521.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval. Megjelent 3100 példányban.
23522.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Elek Balázs-Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23523.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3 db vadászati könyv - Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp., Magvető. + Felkészülés az Állami Vadászvizsgára. + A Magyar Vadászok Országos Szövetsége fegyelmi szabályzata. Kiadói egészvászon és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
23524.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Antos Zoltán et al.: Amit a horgásznak tudnia kell. Bp., 1983, Magyar Országos Horgász Szövetség, 46+(2) p.+ 4 (képek) t. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. + Országos horgászrend, 16 p.
23525.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
23526.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események