Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 92

Mikor igazolt egy hit? Szerk.: Forrai Gábor. Ismeretelméleti szöveggyűjtemény. Bp., 2002, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
23758.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, 521p. Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült papírkötésben
23759.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dr. Tóth László: Tanulmányok a szegénységi vita forrásainak történetéhez   Sárkány-Nyomda, 1934 64p.Kiadói papírborítóval
23760.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
A matematika filozófiája a 21. század küszöbén. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Csaba Ferenc. Osiris Könyvtár. Tertium non datur. Bp.,2003., Osiris. Kiadói papírkötés.
23761.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jonathan Crary: A megfigyelő módszerei. Látás és modernitás a 19. században. Osiris Könyvtár. Pszichológia. Ford.: Lukács Ágnes. Szerk.: Pléh Csaba. Bp.,1999., Osiris. Kiadói papírkötés.
23762.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Lawrence J. Cohen: Játékos nevelés. Ford.: Károlyi Juli. 2015, Kulcslyuk. Kiadói papírkötés.
23763.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Nietzsche, Friedrich: Az Antikrisztus. Átok a kereszténységre. Ford., a jegyzeteket és az utószót írta: Csejtei Dezső. hn., 1993, Ictus. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval.
23764.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Átkötött félvászon-kötés.
23765.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Néprajzi közlemények III. évf. 3. sz. Szerk.: Némethy Endre és Takács Lajos. Bp., 1958, Magyar Nemzeti Muzeum - Néprajzi Muzeum, 369+3 p. Megjelent 450 példány. Papírkötés, szakadt borítóval, névbejegyzéssel.
23766.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Andics Erzsébet: Munkásosztály és nemzet. Bp., 1945, Szikra, 111+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + 2 db szocialista kiadvány: Munkaverseny nyilvánosságával a termelés emeléséért! A szocialista munkaverseny ellenőrzésének tapasztalatai és feladatai.; Mit kell tudni az új begyűjtési rendszerről? Változó állapotban, az egyiken ázásnyomokkal.
23767.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ferenczi Sándor: A pszichoanalízis felé. Fiatalkori írások 1897-1908. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
23768.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Csontos László: A racionális döntések elmélete. Vál.: Csontos László. Ford.: Lévai Ferenc. Bp.,1998., Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
23769.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események