https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 92

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ljudmila Ulickaja: Daniel Stein, a tolmács. Ford.: Morcsányi Géza. Bp., 2009, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23782.

Ljudmila Ulickaja: Daniel Stein, a tolmács. Ford.: Morcsányi Géza. Bp., 2009, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kalmár László és Telegdi Zsigmond (szerk.): Általános nyelvészeti tanulmányok II. A matematikai nyelvészet és a gépi fordítás kérdései. Bp., 1964, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
23783.

Kalmár László és Telegdi Zsigmond (szerk.): Általános nyelvészeti tanulmányok II. A matematikai nyelvészet és a gépi fordítás kérdései. Bp., 1964, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Oswald Bumke: Die Psychoanalyse und ihre Kinder. EIne Auseinandersetzung mit Freud, Adler, und Jung. Berlin, 1938, Julius Springer. Átkötött félvászon-kötés.
1
23784.

Oswald Bumke: Die Psychoanalyse und ihre Kinder. EIne Auseinandersetzung mit Freud, Adler, und Jung. Berlin, 1938, Julius Springer. Átkötött félvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Robert Musil: Der Mann ohne Eigenschaften. Remix. Hrsg. von Katherina Agathos und Herbert Kapfer. I-II. Bände. München, 2005-2004.,Bayerischer Rundfunk - Belleville Verlag - Der Hörverlag, 698 p. +20 CD. Német nyelven. A 2. kötetben 20 CD-vel. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói kartontok.
1
23785.

Robert Musil: Der Mann ohne Eigenschaften. Remix. Hrsg. von Katherina Agathos und Herbert Kapfer. I-II. Bände. München, 2005-2004.,Bayerischer Rundfunk - Belleville Verlag - Der Hörverlag, 698 p. +20 CD. Német nyelven. A 2. kötetben 20 CD-vel. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói kartontok.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Die Kunst und die Wissenschaft der Tanz- und Bewegungstheraopie. Leben ist Tanz. Hrsg. von Sharon Chiklin und Hilda Wengrower. Aus dem Englischen von P. Dietlinde Draskóczy. 2017, Oriold Bücher Verlag. 2. Ausgabe. Kiadói papírkötés.
1
23786.

Die Kunst und die Wissenschaft der Tanz- und Bewegungstheraopie. Leben ist Tanz. Hrsg. von Sharon Chiklin und Hilda Wengrower. Aus dem Englischen von P. Dietlinde Draskóczy. 2017, Oriold Bücher Verlag. 2. Ausgabe. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Demokrácia és köznevelés. Bp., 1945, Országos Köznevelési Tanács. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
23787.

Demokrácia és köznevelés. Bp., 1945, Országos Köznevelési Tanács. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Pető Andrea (szerk.): A kirekesztés társadalmi nem alapú elmélete és gyakorlata a Csereháton. Kutatási beszámoló. Miskolc, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
23788.

Pető Andrea (szerk.): A kirekesztés társadalmi nem alapú elmélete és gyakorlata a Csereháton. Kutatási beszámoló. Miskolc, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Eduard David: Szocializmus és mezőgazdaság 1-2. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill,4+374 p.; 376 p. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.
1
23789.

Eduard David: Szocializmus és mezőgazdaság 1-2. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill,4+374 p.; 376 p. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Seidel, [August]: Wörterbuch der japanisch-deutschen Umgangssprache mit besonderer Berücksichtigung der Phraseologie. Berlin, 1921, Märkische Verlagsanstalt, VIII+470+(2) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
1
23790.

Seidel, [August]: Wörterbuch der japanisch-deutschen Umgangssprache mit besonderer Berücksichtigung der Phraseologie. Berlin, 1921, Märkische Verlagsanstalt, VIII+470+(2) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Grusin, B. A.: A vélemények világa. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
1
23791.

Grusin, B. A.: A vélemények világa. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Berkeley, [George]: I. Három párbeszéd Hylas és Philonous közt. II. Értekezés a látásnak egy új elméletéről. Fordította, életrajzzal és jegyzetekkel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., 1906-1909, Franklin, 234+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
1
23792.

Berkeley, [George]: I. Három párbeszéd Hylas és Philonous közt. II. Értekezés a látásnak egy új elméletéről. Fordította, életrajzzal és jegyzetekkel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., 1906-1909, Franklin, 234+1 p. Átkötött félvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
[Teghze-]Gerber Ferenc:  A devalváció, különös tekintettel pénzügyi és közgazdasági viszonyainkra. Budapest, 1921. Toldi Lajos (Kertész József ny.) 96 p. Egyetlen kiadás. Teghze-Gerber Ferenc (1872-1948) állami számvevőszéki főtiszt, egyetemi tanár az első világháború utáni Magyarország államcsőddel fenyegető gazdasági helyzetének pénzpiaci aspektusát elemzi és megoldásokat javasol, történelmi és kortárs példákra támaszkodva. Az első borítófedélen régi gyűjteményi bélyegzés. Poss.: M. Kir. Külügyminiszteri Számvevőség Számfejtő Osztálya. Fűzve, enyhén sérült, javított kiadói borítóban.
1
23793.

[Teghze-]Gerber Ferenc: A devalváció, különös tekintettel pénzügyi és közgazdasági viszonyainkra.
Budapest, 1921. Toldi Lajos (Kertész József ny.) 96 p. Egyetlen kiadás.
Teghze-Gerber Ferenc (1872-1948) állami számvevőszéki főtiszt, egyetemi tanár az első világháború utáni Magyarország államcsőddel fenyegető gazdasági helyzetének pénzpiaci aspektusát elemzi és megoldásokat javasol, történelmi és kortárs példákra támaszkodva.
Az első borítófedélen régi gyűjteményi bélyegzés.
Poss.: M. Kir. Külügyminiszteri Számvevőség Számfejtő Osztálya.
Fűzve, enyhén sérült, javított kiadói borítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz