Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 35

Altay Margit: A bagdadi tolvaj.Az "Ezeregyéjszaka" meséiből készült film nyomán írta ezt a mesekönyvet - -.Bp. (1945.) Palladis. 83 p. 12 t. (Az 1940-ben készült film képei) Producer: Korda Sándor, látványtervező: Korda Vince, zeneszerző: Rózsa Miklós, jelmeztervező: Vértes Marcell, forgatókönyv: Bíró Lajos. Kiadói, illusztrált, félvászon kötésben, kissé kopott, belül a fűzés szétvált.
24202.

Altay Margit: A bagdadi tolvaj.Az "Ezeregyéjszaka" meséiből készült film nyomán írta ezt a mesekönyvet - -.Bp. (1945.) Palladis. 83 p. 12 t. (Az 1940-ben készült film képei)
Producer: Korda Sándor, látványtervező: Korda Vince, zeneszerző: Rózsa Miklós, jelmeztervező: Vértes Marcell, forgatókönyv: Bíró Lajos. Kiadói, illusztrált, félvászon kötésben, kissé kopott, belül a fűzés szétvált.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
ezeregy éjszaka. Az arabs regefüzérből szemelt mesék. A magyar ifjúságnak meséli Endrei Zalán. Bp., é.n. Újrakötött félvászon kötés, öt sérült litografált illusztráció, firkált lapok, kopottas állapotban.
24203.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Rónay Mária: Erdélyi kaland. Országjáró VI. b. Györgyfi György rajzaival. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24204.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani viszontagságai. Bp., 1933, Dante Könyvkiadó Róna Emy képeivel. kopott félvászon kötésben, fúzésnél szétvált.
24205.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lestyán Sándor: Muzsikál a Bükk. Róna Emy rajzaival. Bp.,1950, Athenaeum, 149+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, néhány kissé foltos lappal.
24206.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Móra Ferenc: Hol volt, hol nem volt. Mesék. [Bp.,1930.],Genius, (Kunossy-ny.), 127 p.+8 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, 3 kijáró és szakadozott, valamint további 1 tábla sarka leszakadt, sérült.
24207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hófehérke. Térbeli mesekönyv. Illusztrálta: D. Landrová. Harántalakú keménytáblás kötés, kissé foltos, részben sérült.
24208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kis Boldogasszony képeskönyve. A magyar népénekek alapján összeállították: Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constatina. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Twain, Mark: Hajósélet a Mississippin. Fordította: Zigány Árpád. Bp., Révai. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
J. Z. Novák: A torkos nyuszi. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Faylné Hentaller Mária: Fekete Kató és más elbeszélések. Bp., Lampel. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
24212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Bp., Kossuth. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események