Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504443
24202
522
Books: Tales
Altay Margit: A bagdadi tolvaj.Az "Ezeregyéjszaka" meséiből készült film nyomán írta ezt a mesekönyvet - -.Bp. (1945.) Palladis. 83 p. 12 t. (Az 1940-ben készült film képei) Producer: Korda Sándor, látványtervező: Korda Vince, zeneszerző: Rózsa Miklós, jelmeztervező: Vértes Marcell, forgatókönyv: Bíró Lajos. Kiadói, illusztrált, félvászon kötésben, kissé kopott, belül a fűzés szétvált. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3487656
24203
522
Books: Tales
ezeregy éjszaka. Az arabs regefüzérből szemelt mesék. A magyar ifjúságnak meséli Endrei Zalán. Bp., é.n. Újrakötött félvászon kötés, öt sérült litografált illusztráció, firkált lapok, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3487805
24204
522
Books: Tales
Rónay Mária: Erdélyi kaland. Országjáró VI. b. Györgyfi György rajzaival. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3504433
24205
522
Books: Tales
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani viszontagságai. Bp., 1933, Dante Könyvkiadó Róna Emy képeivel. kopott félvászon kötésben, fúzésnél szétvált. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3505054
24206
522
Books: Tales
Lestyán Sándor: Muzsikál a Bükk. Róna Emy rajzaival. Bp.,1950, Athenaeum, 149+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, néhány kissé foltos lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3506746
24207
522
Books: Tales
Móra Ferenc: Hol volt, hol nem volt. Mesék. [Bp.,1930.],Genius, (Kunossy-ny.), 127 p.+8 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, 3 kijáró és szakadozott, valamint további 1 tábla sarka leszakadt, sérült. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507439
24208
522
Books: Tales
Hófehérke. Térbeli mesekönyv. Illusztrálta: D. Landrová. Harántalakú keménytáblás kötés, kissé foltos, részben sérült. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488937
24209
522
Books: Tales
Kis Boldogasszony képeskönyve. A magyar népénekek alapján összeállították: Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constatina. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3487763
24210
522
Books: Tales
Twain, Mark: Hajósélet a Mississippin. Fordította: Zigány Árpád. Bp., Révai. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488877
24211
522
Books: Tales
J. Z. Novák: A torkos nyuszi. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3487724
24212
522
Books: Tales
Faylné Hentaller Mária: Fekete Kató és más elbeszélések. Bp., Lampel. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3487717
24213
522
Books: Tales
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Bp., Kossuth. Félvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események