Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3484032
24190
522
Books: Tales
Rejtő-sorozat képregény sorozat 12 száma. Korcsmáros Pál rajzaival. kiadói tűzött papírkötés általában jó állapotban rejtvények nagyrészt megfejtve még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3511597
24191
522
Books: Tales
Bonsels Waldemár: Maja kalandjai. Gyermekregény. Budapest, 1920. [1919.] Rózsavölgyi és Társa (Korvin Testvérek ny.) 100 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3511592
24192
522
Books: Tales
Twain, Mark: Tamás urfi csinyjei és kalandjai. Bp., 1904, Magyar Könyvkiadó Társaság, 171 p.; Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval Nyíl borítással még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3511593
24193
522
Books: Tales
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 202+(6) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3490262
24194
522
Books: Tales
5 db mesekönyv: Jonathan Swift: Gulliver utazása Lilliputban.; József Attila: Gyönyörű, gyönyörű.; L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló.; Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok.; Marsak: Tizenkét hónap. Változó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3486693
24195
522
3200
Books: Tales
Vajdai Ágnes Viktória: Eszterhézai tündérmesék. H.n., é.n. Megjelent 2000 példányban. Interaktív mesekönyv. A könyvben felnyitható ajtók és ablakok hibátlanok! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3490195
24196
522
Books: Tales
Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra, 265+[3] p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként ázásnyomokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3490206
24197
522
Books: Tales
R. Szef - L. Majorova: Cirkusz. Ford.: Tótfalusi István. (Térbeli mesekönyv.) Bp., [1987], Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3505026
24198
522
Books: Tales
Baloghné Molnár Mária: A kukucskai kondás. - - meséi. Bp., é.n., Dante, 96 p.+88 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, a könyv elején kijáró lapokkal. (Ritka!) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3504445
24199
522
Books: Tales
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai Kínában Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, amelyek Benett munkái. Kiadói, illusztrált, festett, egészvászon kötésben, enyhe foltokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3490239
24200
522
Books: Tales
3 db képes mesekönyv: Sebők Éva - Stuiber Zsuzsa: Libikóka.; Mandel Tamás: Régimódi mozdonyok.; B. Méhes Vera: Nézz körül és mesélj róla I. Változó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3488943
24201
522
Books: Tales
A fakó lovacska. Kazah népmesék. Róna Emy rajzaival. (Fordította Balázs Béla és Geréb László. 1. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események